ŠAKIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ
Į pradžią

Bažnyčios g. 4, LT-71120 Šakiai
Tel. 8 (345) 60750,Faksas 8 (345) 60 200
El. p. sakiai.sav@is.lt
Kodas 188772814

Spausdinti Versija neįgaliesiems  
 Administracijos direktoriaus įsakymai  Tarybos sprendimai  Tarybos sprendimų projektai  Mero potvarkiai
Savivaldybė
Gyventojams
Verslininkams
peržiūrėti rezultatus

 

Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo: 2010-11-29
Iš viso apsilankė: 3763961
Šiandien apsilankė: 241
Dabar naršo: 13

 

Naujienų prenumerata

Turistui  
Turizmo informacijos centras

Architektai  
Bendrieji planai
Strateginis planavimas 
Planavimo dokumentai
Posėdžių transliacija 
Žiūrėti video transliaciją

Klausimai, pasiūlymai 
Rašyti laišką 

 

 

 

 

 

 

Naujienos
KAIMO BENDRUOMENIŲ SĄSKRYDIS

Birželio 9-10 dienomis Karklėje (Klaipėdos rajonas) esančioje poilsiavietėje „Žilvitis“ vyko tradicinis Lietuvos kaimo bendruomenių sąskrydis- konferencija „Lietuvos kaimų judėjimo iššūkiai ir galimybės“. Tarp beveik pusantro tūkstančio bendruomenių narių iš visos Lietuvos, sąskrydyje dalyvavo ir gausus Šakių rajono kaimo bendruomenių atstovų būrys, suburtas bendruomenių asociacijos vadovės Grinos Šnirpūnienės ir bendruomenių koordinatoriaus Rimanto Valiuko.


Sąskrydžio metu kaimo bendruomenių atstovai pristatė rajonuose vykdomą projektinę veiklą, jos rezultatus. Į pajūrį kaimo bendruomenės atsivežė įvairių gardumynų, kuriais vaišino draugus. Šakiečių 10 kilogramų sveriantis sūris, kurį neštuvais nešė keturi jaunuoliai, sulaukė daug ovacijų ir buvo labai gardžiai suvalgytas per trumpą laiką. O kad sūris būtų skanesnis ir nesprangus,  renginyje dalyvavęs rajono meras Juozas Bertašius atvežė puodynę medaus. Rajono bendruomenių centrų atstovai dalyvavo teatralizuotoje rungtyje „Atgal į gamtą“, kurios metu reikėjo pasitelkti išmonę ir demonstruoti gamtos turtais papuoštas skrybėles, jaunimas aktyviai varžėsi sportinėje rungtyje „Stiprūs, vikrūs, gražūs“. Šiemet šis kaimo bendruomenių suėjimas buvo skirtas ir organizacijos veiklos dešimtmečiui paminėti. Smagu, kad į Karklę pasveikinti saviškių atvyko rajono vadovas J.Bertašius, kuris, Lietuvos kaimo bendruomenių sąjungos pirmininkės Guodos Burokienės pastebėjimu, yra vienintelis meras, nepraleidęs nė vieno sąskrydžio. Šakių rajono delegacija labai dėkoja ir mero pavaduotojai Rimai Rauktienei, kuri ne tik rūpinosi šventės scenarijumi, bet ir pati aktyviai dalyvavo visose rungtyse.

Pasak Lietuvos kaimo bendruomenių sąjungos G.Burokienės, toks renginys reikalingas kaimo bendruomenių organizacijų nariams ir kaimo jaunimui, tokiais bendrais suėjimais siekiama suburti bendruomenių atstovus bendram darbui gerinant kaimo gyvenimo kokybę, didinti informacijos apie bendruomenių organizacijų vykdomus projektus sklaidą, pasidalinti kaimo jaunimo įtraukimo į bendruomenės veiklą metodais ir būdais.    

 

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

Komentarų sąrašas (1)
       

  
Savivaldybės biužetinė įstaiga, Bažnyčios g. 4, LT-71120 Šakiai, tel. 8 (345) 60750, faksas 8 (345) 60200, duomenys kaupiami ir saugomi Jurdinių asmenų registre, kodas 188772814
© Sakiai.lt. Visos teisės saugomos. El
.paštas: sakiai.sav@is.lt Kopijuoti ir platinti www.sakiai.lt skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama.
Į viršų