ŠAKIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ
Į pradžią

Bažnyčios g. 4, LT-71120 Šakiai
Tel. 8 (345) 60750,Faksas 8 (345) 60 200
El. p. sakiai.sav@is.lt
Kodas 188772814

Spausdinti Versija neįgaliesiems  
 Administracijos direktoriaus įsakymai  Tarybos sprendimai  Tarybos sprendimų projektai  Mero potvarkiai
Savivaldybė
Gyventojams
Verslininkams
peržiūrėti rezultatus

 

Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo: 2010-11-29
Iš viso apsilankė: 3752455
Šiandien apsilankė: 633
Dabar naršo: 10

 

Naujienų prenumerata

Turistui  
Turizmo informacijos centras

Architektai  
Bendrieji planai
Strateginis planavimas 
Planavimo dokumentai
Posėdžių transliacija 
Žiūrėti video transliaciją

Klausimai, pasiūlymai 
Rašyti laišką 

 

 

 

 

 

 

Aktualijos
KARTU KURKIME PROGRAMOS METMENIS

Lietuvos Respublikos Seimas 2012 m. balandžio 26 d. priėmė nutarimą „Dėl 2018 metų paskelbimo Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio metais“. Vyriausybė kartu su Lietuvos valstybės atkūrimo istorijos tyrimo ir atmintinų datų paminėjimo komisija, kitomis valstybės institucijomis, nevyriausybinėmis organizacijomis iki 2012 m. spalio 1 d. turi parengti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo valstybinės programos metmenis.


Kviečiame rajono įstaigas, nevyriausybines organizacijas, kūrybines sąjungas, bendruomenes aktyviai dalyvauti kuriant programos metmenis. Jūsų minčių laukiame iki rugpjūčio 8 dienos. Pasiūlymus siųskite elektroniniu paštu asta@is.lt (Kultūros ir turizmo skyriaus specialistei Astai Kėvelaitytei).     

Antrąjį XXI a. dešimtmetį Lietuvos valstybė minės reikšmingą naujausiųjų laikų istorijos sukaktį – Vasario 16-osios Lietuvos Nepriklausomybės Akto, žyminčio mūsų valstybės atkūrimo ir Lietuvos Respublikos sukūrimo, šimtmetį.  Praėjusį dešimtmetį buvo įgyvendinama Lietuvos vardo tūkstantmečio programa, skirta Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės epochai. Ši programa neapėmė Vasario 16-osios Lietuvos laikmečio ir etninės kultūros, beveik viso to, kas lėmė moderniosios Lietuvos, jos kultūrinės ir pilietinės tapatybės formavimąsi. Artėjantis Lietuvos valstybės atkūrimo 100-metis (programa apimtų ne tik Vasario 16-osios Akto paskelbimą, bet ir valstybės atkūrimą, valstybės institucijų ir įstaigų kūrimą, steigiamojo Seimo veiklą, tarptautinį pripažinimą ir diplomatinių santykių užmezgimą, Klaipėdos krašto atgavimą, S. Dariaus ir S. Girėno skrydį per Atlantą, Sąjūdį ir kitus įvykius) skatina mūsų visuomenę atsigręžti į Lietuvos naujuosius laikus ir siekti gilesnio jų istorinio, kultūrinio, pilietinio suvokimo.

Lietuvos Respublikos Seimo 2012 m. balandžio 26 d. nutarime „Dėl 2018 metų paskelbimo Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio metais“ valstybės valdžios institucijos raginamos 2012-2018 m. ypatingą dėmesį skirti visuomenės valstybinei savivokai ir pilietinei atsakomybei ugdyti ir į savo veiklos planus kaip ilgalaikę ir prioritetinę programą įtraukti pasirengimo Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimui valstybinę programą.    

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

Komentarų sąrašas (0)
       

  
Savivaldybės biužetinė įstaiga, Bažnyčios g. 4, LT-71120 Šakiai, tel. 8 (345) 60750, faksas 8 (345) 60200, duomenys kaupiami ir saugomi Jurdinių asmenų registre, kodas 188772814
© Sakiai.lt. Visos teisės saugomos. El
.paštas: sakiai.sav@is.lt Kopijuoti ir platinti www.sakiai.lt skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama.
Į viršų