ŠAKIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ
Į pradžią

Bažnyčios g. 4, LT-71120 Šakiai
Tel. 8 (345) 60750,Faksas 8 (345) 60 200
El. p. savivaldybe@sakiai.lt
Kodas 188772814

Spausdinti
 Administracijos direktoriaus įsakymai  Tarybos sprendimai  Tarybos sprendimų projektai  Mero potvarkiai
Savivaldybė
Gyventojams
Verslininkams
 

 

Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo: 2010-11-29
Iš viso apsilankė: 13238544
Šiandien apsilankė: 50488
Dabar naršo: 447

 

Naujienų prenumerata

Turistui  

Turizmo informacijos centras

 

 
Architektai  
Bendrieji planai
Strateginis planavimas  
Planavimo dokumentai
Posėdžių transliacija  

Žiūrėti video transliaciją


Klausimai, pasiūlymai  
Rašyti laišką  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 LIETUVOS KARIUOMENĖ

 


„Marijampolės regiono integruota

teritorijų vystymo programa 2014-2020 m.“


 

 

 

 
 
 

 

 

 

 

 

Naujienos
ŠAKIEČIAI LRT VIKTORINOJE „LIETUVOS PATRIOTAI“
2017-03-01

Sekmadienį, vasario 26 d., azartiškoje LRT televizijos viktorinoje „Lietuvos patriotai“ ir vėl dalyvavo Šakių rajono savivaldybės komanda, kuri šį kartą rungėsi su Vilkaviškio bei Šilalės rajonų savivaldybių komandomis. Priminsime, kad praėjusių metų lapkričio mėnesį pirmajame viktorinos  etape šakiečiai susitiko su Radviliškio ir Trakų rajonų savivaldybių komandomis. Tada Šakių rajono komanda, surinkusi daugiausia  balų, pateko į antrąjį viktorinos turą.

PILNESNIS ŠAKIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS BIUDŽETAS - BENDRŲ PASTANGŲ REZULTATAS
2017-02-28

„Svarbių tikslų pasiekti galime bendradarbiaudami“, - susumavus praėjusių metų rezultatus būtent taip galima apibendrinti mokesčių mokėtojų, Šakių rajono savivaldybės ir Kauno AVMI specialistų indėlį į pilnesnį rajono savivaldybės biudžetą.

VARYSIM ŽIEMĄ IŠ KIEMO...
2017-02-27

PASITIKRINO GIMTOSIOS KALBOS ŽINIAS
2017-02-26

2017 m. vasario 24 d. (penktadienį) surengtas pirmasis dešimtojo Nacionalinio diktanto konkurso etapas. Šakių miesto viešojoje bibliotekoje pasitikrinti lietuvių kalbos žinias panoro daugiau kaip pusė šimto žmonių - daugiausia Šakių „Žiburio“ gimnazijos moksleivių. Diktantą, kaip ir kitais metais, rašė ir Plokščių mokyklos - daugiafunkcio centro bendruomenė, Kriūkų, Sintautų ir kitų rajono mokymosi įstaigų bendruomenės. Šiemet konkurso dalyviai rašė Alvydo Šlepiko tekstą „Bedugnė“. Tradiciškai diktantas buvo transliuojamas per LRT radiją ir internetu. 

Geriausiai parašiusieji apie konkurso rezultatus bus informuoti asmeniškai ir galės dalyvauti balandžio antrąjį savaitgalį vyksiančiame finale, kurį numatyta rengti Vilniuje. Dalyviai rungsis raštingiausio moksleivio, raštingiausio suaugusiojo ir raštingiausio užsienio lietuvio kategorijose.

Diktanto tekstas bus skelbiamas www.diktantas.lt bei www.vlkk.lt vasario 27 d.

ĮVYKO RAJONO SAVIVALDYBĖS TARYBOS POSĖDIS
2017-02-24

 

2017 m. vasario 24 d. įvykusiame rajono savivaldybės tarybos posėdyje priimta 17 sprendimų.

Patvirtintas rajono savivaldybės 2017 metų biudžetas (25 535,30543 tūkst. Eur pajamų, 26 049,70243 tūkst. Eur išlaidų, 514,397 tūkst. Eur deficitas).

VASARIO 16-OSIOS DIENOS RENGINIŲ AKIMIRKOS
2017-02-17

Vasario 16-ąją - Lietuvos valstybės atkūrimo dieną - minėjo visi rajono kampeliai. Pagerbti labiausiai savo kraštui nusipelnę žmonės, bažnyčiose aukotos šv. Mišios už Lietuvą, jos žmones, laisvę, aplankyti signatarų kapai. Laikinai savivaldybės mero pareigas einantis Juozas Puodžiukaitis ir savivaldybės mero pavaduotojas Edgaras Pilypaitis padėjo gėlių ant dr. V. Kudirkos kapo Meištų kapinėse. Šventės akimirkos:

ROTUŠĖJE - ŠAKIETĖS E. RUZGIENĖS TAPYBOS DARBŲ PARODA
2017-02-15

Vasario 16-osios išvakarėse Šakių rotušės fojė atidaryta šakietės Elenos Ruzgienės tapybos darbų paroda.

ĮVYKO RAJONO SAVIVALDYBĖS TERITORIJOS BENDROJO PLANO KEITIMO PAKARTOTINAS SPRENDINIŲ VIEŠINIMAS
2017-02-15

Vasario 15 d. Šakių rajono savivaldybės posėdžių salėje surengtas viešas susirinkimas su visuomene, kuriame buvo pakartotinai pristatomi Šakių rajono savivaldybės teritorijos bendrojo plano keitimo sprendiniai. Plano rengėjai UAB „Taem urbanistai“ atsakė į gyventojams rūpimus klausimus. Susirinkime dalyvavo rajono savivaldybės vadovai, skyrių specialistai, savivaldybės tarybos nariai, spaudos atstovai, Panemunių regioninio parko direkcijos ir valstybinių miškų urėdijos atstovai.

MERO SVEIKINIMAS LIETUVOS VALSTYBĖS ATKŪRIMO DIENOS PROGA
2017-02-15

„Praeities dvasia ir praeities auka įgalino mus atkurti savo nepriklausomą valstybę, o tos praeities ir šių dienų junginys mus turi paskatinti Lietuvos ateitį kurti taip, kad ji būtų gaji, ištverminga ir atspari prieš visokius pavojus ir netikėtumus“. Prezidentas Antanas Smetona

DOMĖJOSI AKTUALIAIS KLAUSIMAIS
2017-02-14

Pirmadienį Juozas Puodžiukaitis, rajono savivaldybės tarybos narys, laikinai einantis mero pareigas, lankėsi Kudirkos Naumiesčio ir Sintautų seniūnijose. Rajono vadovas susitiko su seniūnais, seniūnijų darbuotojais, aptarė rūpimus klausimus, dažniausiai iškylančias problemas. J. Puodžiukaitis taip pat apsilankė Kudirkos Naumiesčio Vinco Kudirkos gimnazijoje ir miesto kultūros centre.

PAGERBĖ „MARIJAMPOLĖS REGIONO KELIŲ“ DIREKTORIŲ
2017-02-02

Sausio 31 d. savivaldybės tarybos narys, laikinai einantis mero pareigas, Juozas Puodžiukaitis, savivaldybės Ūkio skyriaus vedėjas Kęstutis Kuncaitis ir savivaldybės tarybos narys Valdas Stankūnas darbinės karjeros baigimo proga pasveikino kraštietį, ilgametį Valstybės įmonės „Marijampolės regiono keliai“ direktorių Juozą Litviną.

Archyvas
Aktualijos
NAKTĮ BUS SLIDU
2017-03-01

Marijampolės apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Civilinės saugos skyriaus vyriausiasis spoecialistas A. Paršaitis informuoja, kad naktį iš kovo 1-osios į kovo 2-ąją Lietuvoje numatomas plikledis. Būkime atsargūs.

SAUGOKIMĖS PAUKŠČIŲ GRIPO
2017-03-01

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) informuoja, kad vakar, vasario 27 d., Nacionaliniame maisto ir veterinarijos rizikos vertinimo institute 6 gulbėms nebylėms, rastoms nugaišusioms Nemune prie Kauno, patvirtintas labai patogeniškas paukščių gripo virusas H5N8.

RENGINIAI GELGAUDIŠKYJE IR LUKŠIUOSE
2017-03-01
LEKĖČIUOSE - KAZIUKO MUGĖ
2017-02-28

Kovo 4 d. (šeštadienį) 10 val. Lekėčių turgaus aikštėje šurmuliuos Kaziuko mugė!

Visus maloniai kviečiame apsilankyti, paskanauti gardumynų, įsigyti originalių gaminių, smagiai praleisti laiką.

Norintiems prekiauti, registruotis iš anksto tel. nr. 865175976 arba el. p. milda.ratomskiene@gmail.com

INFORMACIJA DĖL ADRESŲ SUTEIKIMO ŽEMĖS SKLYPAMS IR KAI KURIŲ ADRESŲ PAKEITIMO
2017-02-24

Savivaldybės administracijos Ūkio skyrius informuoja, kad 2017 m. VĮ Registrų centro Adresų registro departamentas, atlikęs Nekilnojamojo turto registre įregistruotų adreso objektų analizę, rado, kad  Nekilnojamojo turto kadastro žemėlapyje yra įbraižyti žemės sklypai, kurie pagal paskirtį ir naudojimo būdą yra adreso objektai, tačiau jiems nėra suteikti (neįrašyti) adresai. Todėl žemės sklypams yra suteikiami adresai.

„SWEDBANK“ PADALINYJE KEISIS APTARNAVIMO TVARKA
2017-02-20

„Swedbank“ klientų aptarnavimo centre, V.Kudirkos g. 61/ Vasario 16-osios g. 1, Šakiuose, nuo 2017 m. kovo 1  d. keisis klientų aptarnavimo tvarka. Jeigu į banką ketinate atvykti po 13 val., apsilankymui reikės užsiregistruoti iš anksto. Klientų aptarnavimo laikas:

LIETUVOS RESPUBLIKOS VYRIAUSYBĖS NARIŲ GYVENTOJŲ PRIĖMIMO VYRIAUSYBĖS PRIIMAMAJAME (GEDIMINO PR. 11, VILNIUS) 2017 M. VASARIO-KOVO MĖNESIAIS GRAFIKAS
2017-02-12
KONKURSAS, SKIRTAS TAUTINIO KOSTIUMO METAMS
2017-02-11

Lietuvos Respublikos Seimas 2017 metus paskelbė Tautinio kostiumo metais. Šakių rajono savivaldybės administracijos kultūros ir turizmo skyrius kartu su Sintautų kultūros centru rengia konkursą „Tautinio kostiumo klasika ir jo interpretacijos šiuolaikinėje madoje“. Jo rengėjai siekia atkreipti dėmesį ir parodyti tautinių kostiumų įvairovę ir grožį bei kviečia pasidalinti žiniomis, kūryba ir atradimais, panaudojant tautinio kostiumo interpretacijas šiuolaikinėje madoje.

RAJONO SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOS KIDULIŲ SENIŪNIJA SKELBIA ATRANKĄ SOCIALINIO DARBUOTOJO DARBUI SU RIZIKOS ŠEIMOMIS PAREIGOMS UŽIMTI
2017-02-09

Šakių rajono savivaldybės administracijos Kidulių  seniūnija skelbia atranką socialinio darbuotojo darbui su rizikos šeimomis pareigoms užimti

ŠAKIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOS KUDIRKOS NAUMIESČIO SENIŪNIJA SKELBIA ATRANKĄ SOCIALINIO DARBUOTOJO DARBUI SU RIZIKOS ŠEIMOMIS PAREIGOMS UŽIMTI
2017-02-08

Šakių rajono savivaldybės administracijos Kudirkos Naumiesčio seniūnija skelbia atranką socialinio darbuotojo darbui su rizikos šeimomis pareigoms užimti

PARAMA MAISTO PRODUKTAIS
2017-02-07

Šakių rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyrius informuoja, kad 2017 m. vasario mėn. 8 d. planuojama pristatyti paramą maisto  produktais į mūsų rajono sandėlius. 

KVIEČIA TEIKTI PARAIŠKAS ATNAUJINTI (MODERNIZUOTI) DAUGIABUČIUS NAMUS
2017-02-07

Šakių rajono savivaldybės administracijos Ūkio skyrius iki 2017 m. vasario 17 d. kviečia teikti paraiškas dėl galimybės dalyvauti daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) programoje. Paraiškos priimamos vadovaujantis LR aplinkos ministro 2016 m. rugpjūčio 26 d. įsakymu Nr. D1-568 „Dėl kvietimo teikti paraiškas atnaujinti (modernizuoti) daugiabučius namus“. Šakių rajono savivaldybė VšĮ „Būsto energijos taupymo agentūra“ gali teikti 3 (trijų) daugiabučių namų paraiškas.

MINISTERIJŲ SPECIALISTŲ NUOMONĖ NĖRA OFICIALUS ĮSTATYMŲ NORMŲ AIŠKINIMAS
2017-02-02

Sausio 27 dienos rajono savivaldybės tarybos posėdyje Jungtinės opozicinės frakcijos tarybos narys savo pasisakymu galėjo paskleisti posėdį tiesiogiai ar internetu stebėjusiems žmonėms abejonių, kad posėdžiams ruošiamasi neatsakingai, nekompetentingai, nesilaikant galiojančių teisės aktų normų reikalavimų. Norime pabrėžti, kad visi tarybos posėdžiams pateikiami projektai yra iš anksto suderinami su savivaldybės administracijos specialistais, teisininkais ir su Vyriausybės atstovo Marijampolės apskrityje tarnyba.

Ministerijų specialistų nuomonė negali būti vertinama kaip oficialus įstatymų normų aiškinimas, nors iš esmės posėdžio metu įteiktuose raštuose nebuvo pateikta nuorodų į teisės aktus, kuriais nesivadovavo išvadas tarybos nariams teikę administracijos specialistai.

Šakių rajono savivaldybės administracija

„AŠ DAR NORIU GIRDĖT, KAIP SKAMBA MANO GIMTOJI KALBA“
2017-01-31

Sausio 31 d. sukanka 22 metai, kai  Lietuvos Respublikos Seime buvo priimtas Valstybinės kalbos įstatymas. 2017-ieji metai paskelbti Kazio Bradūno metais Vilniuje, 2017-ieji – Lietuvių kalbos kultūros metai

Archyvas
Renginiai
Plenero „Šviesa – Tiesa“ dalyvių tapybos darbų parodos atidarymas
2017-03-02 16:30
Renginio vieta:  Zanavykų muziejuje
Bendruomenės susitikimai „1972 m. kovo 3 d. – pirmoji mokyklos diena. Prisiminimai.“
2017-03-03 08:30
Renginio vieta:  Plokščių mokykla daugiafunkcis centras
Gelgaudiškio kultūros centro mėgėjų teatras, Vlado Braziulio komedija „Burtininkė“
2017-03-03 18:00
Renginio vieta:  Plokščių mokykla daugiafunkcis centras
Kaziuko mugė
2017-03-04 11:00
Renginio vieta:  Lekėčių miestelis
Klasikinės muzikos koncertas „Desertui...Mocartas ar Saljeris?“ Atlikėjos- TRIO GIOCOSO. R. Janutėnaitė (mecosopranas), V.Zabrodaitė (fleita), N. Baranauskaitė (fortepijonas). Koncertą veda R. Murauskaitė.
2017-03-05 13:30
Renginio vieta:  Zyplių dvaras

             
   
Savivaldybės biužetinė įstaiga, Bažnyčios g. 4, LT-71120 Šakiai, tel. 8 (345) 60750, faksas 8 (345) 60200, duomenys kaupiami ir saugomi Jurdinių asmenų registre, kodas 188772814
© Sakiai.lt. Visos teisės saugomos. El
.paštas: savivaldybe@sakiai.lt Kopijuoti ir platinti www.sakiai.lt skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama.