ŠAKIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ
Į pradžią

Bažnyčios g. 4, LT-71120 Šakiai
Tel. 8 (345) 60750,Faksas 8 (345) 60 200
El. p. sakiai.sav@is.lt
Kodas 188772814

Spausdinti Versija neįgaliesiems  
 Administracijos direktoriaus įsakymai  Tarybos sprendimai  Tarybos sprendimų projektai  Mero potvarkiai
Savivaldybė
Gyventojams
Verslininkams
peržiūrėti rezultatus

 

Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo: 2010-11-29
Iš viso apsilankė: 3410916
Šiandien apsilankė: 238
Dabar naršo: 10

 

Naujienų prenumerata


Turistui  
Turizmo informacijos centras

Architektai  
Bendrieji planai
Strateginis planavimas 
Planavimo dokumentai
Posėdžių transliacija  
Žiūrėti video transliaciją

Klausimai, pasiūlymai 
Rašyti laišką

Apklausa 
Dėl elektroninių paslaugų teikimo

Pradžia > Taryba > Tarybos nariai
Tarybos nariai

 

Savivaldybės tarybos nariai ir jų kontaktiniai duomenys

  Eil. Nr.

Vardas, pavardė

Mobiliojo telefono numeris

  El. pašto adresas

1

Vaidas Balčiūnas

8 613 87513

vbalciunasv@gmail.com

2

Ramutė Alytė Bastienė

8 687 39421

basciai.vr@gmail.com

3

Juozas Bertašius

8 616 04694

sakiai.sav@is.lt

4

Vytautas Bitinas

8 698 82196

bitinas.vytautas@gmail.com

5

Antanas Burkšaitis

8 686 82942

antanas@burksaitis.lt

6

Kęstutis Gudelevičius

8 638 53079

molyne11@gmail.com

7

Irena Haase

8 616 24959

irena.haase@gmail.com

8

Marija Jurgilienė

8 688 03929

marija.jurgiliene@gmail.com

9

Aurelija Maksvytienė

8 686 87723

maksvytienea@gmail.com

10

Martinas Eimutis

8 657 22677

eimutis@martinas.lt

11

Darius Mikelionis

8 650 66131

darius.mikelionis@gmail.com

12

Zigmas Povilaitis

8 678 37341

-

13

Aušrelė Pukinskienė

8 614 29708

ausrap4@takas.lt

14

Virginija Puskunigienė

8 618 26165

virgaile0@gmail.com

15

Mantas Puskunigis

861826164

mantas.puskunigis@gmail.com

16

Rima Rauktienė

8 687 83415

sekretore.sakiai@is.lt

17

Edmundas Rinkevičius

8 699 39536

edmasgg@delfi.lt

18

Violeta Simonavičienė

8 614 67898

simonavicienevioleta@gmail.com

19

Tomas Skaizgirys

8 615 26382

tomas310@gmail.com

20

Kęstutis Smirnovas

8 600 19500

k.smirnovas@gmail.com

21

Sigitas Stanaitis

8 687 37592

stanagro@gmail.com

22

Valdas Stankūnas

8 699 60090

autokrosas@autokrosas.lt

23

Zenonas Ulkė

8 614 29644

zenonasulke@gmail.com

24

Bernardinas Petras Vainius

8 686 19304

v.bernardinas@gmail.com

25

Henrikas Zaremba

8 687 49403

hen.zaremba@gmail.com

 

Rajono savivaldybės tarybos narių pasiskirstymas komitetuose  

 

Paskutinis atnaujinimas:2014-03-07 11:07:15
       

  
Savivaldybės biužetinė įstaiga, Bažnyčios g. 4, LT-71120 Šakiai, tel. 8 (345) 60750, faksas 8 (345) 60200, duomenys kaupiami ir saugomi Jurdinių asmenų registre, kodas 188772814
© Sakiai.lt. Visos teisės saugomos. El
.paštas: sakiai.sav@is.lt Kopijuoti ir platinti www.sakiai.lt skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama.
Į viršų