Šakių rajonas Garbės piliečiai Teisinė pagalba Nuorodos Pagalbos telefonai Korupcijos prevencija Administracinė našta Teisės aktai
Lietuvių kalba English
Senoji svetainė
Turistui Turistui Gyventojui Jaunimui Verslui Verslininkui Posėdžių kalendorius Posėdžių kalendorius
KREIPIMASIS
2018-10-18

Nacionalinėje žiniasklaidoje pasirodė prieštaringa informacija apie galimai paaiškėjusį mero seksualinį priekabiavimą prie „Simono“ vardu prisistatančio jaunuolio. Noriu užtikrinti rajono bendruomenę ir visus Lietuvos žmones, kad paskleista informacija yra melas ir šmeižtas, dėl ko jau kreipiausi į prokuratūrą. Tikiu mūsų teisėsaugos institucijomis, kad jos tinkamai atliks savo darbą.

Savo ruožtu pareiškiu, kad man yra žinomas šios istorijos autorius – tai ne vieną kartą ir ne iš vieno savivaldybės darbuotojo anksčiau įvairios paramos savo organizuojamiems renginiams sulaukęs Kudirkos Naumiesčio gyventojas, dabar Vilniuje studijuojantis Mindaugas Kuras.

Šių metų pradžioje esu gavęs du prašymus dėl sunkios materialinės padėties paremti jį asmeniškai, tačiau man atsisakius tai daryti, jis griebėsi grasinimų ir gąsdinimų. Iš nepažįstamo telefono numerio prieš pat Velykas gautos grasinančios žinutės mane nužudyti buvo būtent iš šio asmens. Tai nustatyta policijos, tęsiasi ikiteisminis tyrimas.

Šiandieninius jo kaltinimus man vertinčiau kaip bandymą išsisukti nuo atsakomybės, nes tada grasinta buvo ne tik man ir jo laukia rimtos teisinės pasekmės.

Man tik kyla klausimas, ar Mindaugas Kuras veikia savarankiškai, ar remiamas politinių jėgų, pradedančių rinkimų kampaniją. Išsiaiškinti tai – ko gero ne mano darbas.

 

Šakių rajono savivaldybės meras

Edgaras Pilypaitis