Šakių rajonas Garbės piliečiai Teisinė pagalba Nuorodos Pagalbos telefonai Korupcijos prevencija Administracinė našta Teisės aktai
Lietuvių kalba English
Senoji svetainė
Turistui Turistui Gyventojui Jaunimui Verslui Verslininkui Posėdžių kalendorius Posėdžių kalendorius
Tarybos nariai

Vaidas Balčiūnas
Tarybos narys

Iškėlė: Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai
vbalciunasv@gmail.com
 8 613 87513

                                                        

Antanas Burkšaitis
Tarybos narys

Iškėlė: Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai
antanas@burksaitis.lt
 8 686 82942

 
 

Algimantas Damijonaitis
Tarybos narys

Iškėlė: Lietuvos socialdemokratų partija 
algdamas@gmail.com
 8 687 13103

 
 

Eglė Dragūnaitytė
Tarybos narė

Iškėlė: Lietuvos socialdemokratų partija 
egle.tamsa@gmail.com
8 687 45326

 

 

Rasita Grincevičienė
Tarybos narė

Iškėlė: Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai
rasitag@gmail.com
8 652 03525

 

Raminta Jakelaitienė
Tarybos narė

Iškėlė: Lietuvos socialdemokratų partija 
ramintabastyte@gmail.com
 8 611 49519

 
 

Martinas Eimutis
Tarybos narys

Iškėlė: Lietuvos socialdemokratų partija 
eimutis@martinas.lt
8 675 95051
 www.martinas.lt

 
 

Dinara Gudaitienė
Tarybos narė

Iškėlė: Darbo partija 
dinara.gudaitiene@gmail.com
8 698 13079

 
 

 

 

   

Ramūnas Kaunas 
Tarybos narys

Iškėlė: Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
ramunaskau@gmail.com
8 698 35952

   

Edgaras Pilypaitis
Tarybos narys - Meras

Iškėlė: Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai
edgaraitis@gmail.com
8 687 76145

   
 

Romas Pukinskas
Tarybos narys

Iškėlė: Lietuvos socialdemokratų partija 
romasp57@gmail.com
 8 625 11114

 
 

Aušrelė Pukinskienė
Tarybos narė

Iškėlė: Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
ausrele.pukinskiene@gmail.com
 8 614 29708

 

Juozas Puodžiukaitis
Tarybos narys

Iškėlė: Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
8 686 83338

 
 

Mantas Puskunigis
Tarybos narys

Iškėlė: Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
mantas.puskunigis@gmail.com
 8 618 26164

 
 

Paulius Puskunigis
Tarybos narys

Iškėlė: Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
p.puskunigis@gmail.com
 8 621 78778

 
 

Rima Rauktienė
Tarybos narė

Iškėlė: Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
rima.rauktiene@gmail.com 
8 687 83415

 
 

Tomas Skaizgirys
Tarybos narys

Iškėlė: Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
tomas310@gmail.com
8 615 26382

 
 

Valdas Stankūnas
Tarybos narys

Iškėlė: Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
autokrosas@autokrosas.lt
 8 699 60090

 
 

Laurynas Suodaitis
Tarybos narys

Iškėlė: Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai)
laurynas.suodaitis@gmail.com
 8 614 02405

 
 

Arvydas Šlėderis
Tarybos narys

Iškėlė: Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai
sarvydas@gmail.com
 8 616 24829

 

Tautvydas Šukys
Tarybos narys

Iškėlė: Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
tautvydas.sukys@gmail.com
 8 671 39570

 
 

Arūnas Tarnauskas
Tarybos narys

Iškėlė: Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
arunas.tarnauskas63@gmail.com
 8 659 31171

 
 

Mindaugas Tarnauskas
Tarybos narys

Iškėlė: Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai)
mindaugas.tarnauskas@gmail.com
 8 609 98792

 
 

Bernardinas Petras Vainius
Tarybos narys - Mero pavaduotojas

Iškėlė: Lietuvos socialdemokratų partija 
v.bernardinas@gmail.com
 8 686 19304

 

______________________________________________________________________________________________________

Zanavykų frakcija

Lietuvos socialdemokratų partijos frakcija
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija
Tėvynės Sąjungos - Lietuvos Krikščionys demokratai (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, tautininkai) frakcija

Tarybos narių visuomeniniai padėjėjai

Paskutinis atnaujinimas: 2018-10-19 13:33:25