ŠAKIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ
Į pradžią

Bažnyčios g. 4, LT-71120 Šakiai
Tel. 8 (345) 60750,
El. p. savivaldybe@sakiai.lt
Kodas 188772814

Spausdinti
 Administracijos direktoriaus įsakymai  Tarybos sprendimai  Tarybos sprendimų projektai  Mero potvarkiai
Savivaldybė
Gyventojams
Verslininkams
 

 

Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo: 2010-11-29
Iš viso apsilankė: 31085885
Šiandien apsilankė: 397
Dabar naršo: 9

 

Naujienų prenumerata

Turistui  

Turizmo informacijos centras

 

 
Architektai  
Bendrieji planai
Strateginis planavimas  
Planavimo dokumentai

Klausimai, pasiūlymai  
Rašyti laišką  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 LIETUVOS KARIUOMENĖ

 


„Marijampolės regiono integruota

teritorijų vystymo programa 2014-2020 m.“


 
 
 
 
 

 

 

 
 
 

 

 

 

 

 

VI festivalis "Beatričės vasaros"
PAGRINDINIS RĖMĖJAS
 
 
RĖMĖJAI
 
 
 
 
 
 
 
INFORMACINIAI RĖMĖJAI
 
 
 
 

Prasideda VI muzikos festivalis „Beatričės vasaros”

                                     2016 m. gegužė - rugpjūtis

      Gegužės 29 d. 18 val. į atidarymo koncertą savo klausytojus kviečia zanavykų ir jų svečių pamėgtas jau VI muzikos festivalis „Beatričės vasaros”. Unikalia  akustika ir architektūra pasižyminčioje Griškabūdžio bažnyčioje festivalį pradės Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras ir solistė Lilija Gubaidulina.  Orkestrui diriguos Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro įkūrėjas, meno vadovas ir vyriausiasis dirigentas Gintaras Rinkevičius. Orkestras  ir solistė atliks R.Wagnerio, P.Mascagni, J.Massenet,  G.Verdi, F.Leharo, G. Puccini, P.Čaikovskio, A.Piazzollos ir kitų autorių kūrinius.  Kituose renginiuose, kurie vyks du kartus per mėnesį iki pat rugpjūčio pabaigos, turėsime malonią progą išgirsti smuiko virtuozo Martyno Švegždos von Bekkerio koncertą. Maestro sako, kad  Griškabūdžio bažnyčia, į kurią groti sugrįžta  iš Hamburgo, jam palikusi labai jaukius ir šiltus prisiminimus. Jos aura, puiki architektūra, akustika ir nuostabi smuiko muzika ir šį kartą klausytojams žada tikrą  dvasinį komfortą.  Į koncertą pakvies Auksinių balsų savininkai, vienas įžymiausių  lietuvių jaunosios kartos bosų Liudas Mikalauskas ir muzikalumu bei nuoširdumu žavinti  Ona Kolobovaitė ,  jaunosios šiuolaikiškai  atliekamo gospel muzikos atlikėjos, susibūrusios projektui „Where The Backs Come From“.  Muzikantų grupė ir Telmo Pires (vokalas) iš  Portugalijos atliks originalias  fado kompozicijas.  Fado,  kartais vadinamas „portugališkuoju bliuzu“, skambės jaukioje Gelgaudiškio dvaro terasoje. Į žiūrovų ir atlikėjų  pamėgtą Šakių evangelikų liuteronų bažnyčią sugrįš Martynas Levickis ( akordeonas) ir styginių kvartetas SinChronic. Jų programoje J.S.Bacho, A.Vivaldi, W.A.Mozarto, G. Rossini ir kitų autorių kūriniai. Šių atlikėjų koncerte praėjusiais metais abejingų klausytojų neliko, todėl vieni kitiems pažadėjome dar vieną muzikinį susitikimą, kuris ir įvyks... Bus malonu festivalio programoje matyti ir girdėti jaunosios kartos Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro solistus Dovilę Kauzonaitę ir Šarūną Šapalą, akordeonininką Tadą Motiečių, aktorę Birutę Mar, bei pianistę Rūtą Mikelaitytę- Košubienę , paruošusiems mums prancūziškos muzikos ir poezijos dovaną.

        Bendromis rėmėjų, Lietuvos kultūros tarybos, Šakių rajono savivaldybės administracijos, projekto partnerių Šakių, Gelgaudiškio, Lukšių, Griškabūdžio kultūros centrų, Šakių evangelikų liuteronų ir Griškabūdžio bažnyčių  pastangomis per penkerius metus surengti 42 klasikinės ir kitos profesionalios muzikos koncertai. Taip festivalis ne vienkartiniu renginiu, o stabiliu, kasmet organizuojamu muzikos projektu garsina Lietuvos lakštingalos mūsų kraštietės  Beatričės Grincevičiūtės vardą ir atminimą.


    Festivalio organizatoriai dėkingi esamiems ir buvusiems šio projekto rėmėjams, kurių pagalba festivalis gali gyvuoti . Tai UAB „Gulbelė”, Lukšių pieninei, kredito unijai „Zanavykų bankelis”, Griškabūdžio žemės ūkio bendrovei, UAB „Mano skveras”, Mindaugui Basčiui, Vytautui Bitinui, Ramūnui Kaunui, Irenai Plaušinaitytei, Lietuvos kultūros tarybai, informaciniams rėmėjams LRT,  laikraščiams „Draugas”,  „Valsčius”, savaitraščiui  „Savaitė“ ir rėmėjams, nepanorusiems būti įvardytais.

Konkretesnę informaciją apie festivalį rasite svetainėje www.sakiai.lt.

 

Organizatoriai
 

             
Savivaldybės biužetinė įstaiga, Bažnyčios g. 4, LT-71120 Šakiai, tel. 8 (345) 60750, duomenys kaupiami ir saugomi Jurdinių asmenų registre, kodas 188772814
© Sakiai.lt. Visos teisės saugomos. El
.paštas: savivaldybe@sakiai.lt Kopijuoti ir platinti www.sakiai.lt skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama.