ŠAKIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ
Į pradžią

Bažnyčios g. 4, LT-71120 Šakiai
Tel. 8 (345) 60750,
El. p. [email protected]
Kodas 188772814

Spausdinti
 Administracijos direktoriaus įsakymai  Tarybos sprendimai  Tarybos sprendimų projektai  Mero potvarkiai
Savivaldybė
Gyventojams
Verslininkams
 

 

Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo: 2010-11-29
Iš viso apsilankė: 31382145
Šiandien apsilankė: 281
Dabar naršo: 4

 

Naujienų prenumerata


Turistui  

Turizmo informacijos centras

 

 
Architektai  
Bendrieji planai
Strateginis planavimas  
Planavimo dokumentai

Klausimai, pasiūlymai  
Rašyti laišką  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 LIETUVOS KARIUOMENĖ

 


„Marijampolės regiono integruota

teritorijų vystymo programa 2014-2020 m.“


 
 
 
 
 

 

 

 
 
 

 

 

 

 

Pradžia > Teisinė pagalba

Teisinė pagalba

INFORMACIJA APIE IŠ VALSTYBĖS BIUDŽETO FINANSUOJAMĄ NEMOKAMOS TEISINĖS PAGALBOS TEIKIMĄ (parsisiųsti)

Vartotojai bus konsultuojami nemokamu telefonu

Nuo šių metų spalio mėnesio panaikinus Valstybinės vartotojų teisių apsaugos skyrius apskrityse, vartotojų patogumui pradėjo veikti nemokama vartotojų konsultavimo ir informavimo telefono linija.
Visi vartotojai nuo šiol gali kreiptis į Valstybinę vartotojų teisių apsaugos tarnybą skambindami nemokama telefono linija 8 800 00008. Taip vartotojams sudaroma galimybė greitai ir patogiai pasikonsultuoti dėl jų teisių pažeidimų, pasiteirauti apie jau pradėtų nagrinėti skundų eigą bei sužinoti kitą juos dominančią informaciją.
Teisingumo ministro Remigijaus Šimašiaus teigimu, vartotojams nuogąstaujant, kad panaikinus skyrius bus sunkiau gauti konsultacijas ar informaciją, vieno langelio principu veikianti telefono linija padės išspręsti šį klausimą. „Pasinaudodami galimybe nemokamai paskambinti, vartotojai galės ir patogiau, ir greičiau sužinoti kaip ginti savo pažeistas teises. Nemokamą pagalbą bei konsultacijas vartotojai taip pat gali gauti ir kiekvienoje savivaldybėje, kreipdamiesi į pirminę teisinę pagalbą teikiančius specialistus, kurie paprastai yra žymiai arčiau teritoriniu atžvilgiu nei buvę vartotojų teisių apsaugos tarnybos skyriai apskrityse", - sako R. Šimašius.
Vartotojai dėl teisių pažeidimų gali tiesiogiai kreiptis ir į konkrečias vartotojų skundus nagrinėjančias institucijas bei jų padalinius, pvz. Valstybinę maisto ir veterinarijos tarnybą, Valstybinę ne maisto produktų inspekciją prie Ūkio ministerijos, Valstybinę visuomenės sveikatos priežiūros tarnybą, Ryšių reguliavimo tarnybą ir kt.
Panaikinti Valstybinės vartotojų teisių apsaugos skyrius apskrityse nuspręsta siekiant užtikrinti aiškesnę vartotojų teises ginančių institucijų struktūrą, efektyviau vykdyti vartotojų teisių apsaugą bei racionaliau naudoti mokesčių mokėtojų lėšas. Įvertinus šių skyrių veiklos efektyvumą ir tikslingumą, nustatyta, kad dešimt šios tarnybos skyrių apskrityse iš esmės patys nenagrinėjo skundų, o tik perduodavo juos kitoms vartotojų teises ginančioms institucijoms. Atsisakius skyrių, bus panaikintas funkcijų dubliavimas, ginčai sprendžiami operatyviau, tuo pačiu efektyviau naudojamos biudžeto lėšos. 
Kreiptis į Valstybinę vartotojų teisių apsaugos tarnybą Vilniuje galima ne tik nemokamu telefonu 8 800 00008, bet ir elektroniniu paštu [email protected], faksu (8 5) 279 1466 arba adresu Vilniaus g. 25, LT-01402 Vilnius. Vartotojai taip pat konsultuojami ir telefonu (8 5) 262 6751.

Viešųjų ryšių skyrius
Tel. 8 (615) 49908, 8 (5) 2662870

_______________________ 

Mykolo Romerio universiteto mokslinis - pedagoginis personalas bei studentai teikia nemokamą teisinę pagalbą Respublikos žmonėms. Interesantai gali kreiptis teisinės pagalbos antradieniais, trečiadieniais, ketvirtadieniais nuo 14.30 iki 16.30 val. Daukanto A. 1, Vilniuje.
VšĮ "Teisinės pagalbos centras" administracija

             
Savivaldybės biužetinė įstaiga, Bažnyčios g. 4, LT-71120 Šakiai, tel. 8 (345) 60750, duomenys kaupiami ir saugomi Jurdinių asmenų registre, kodas 188772814
© Sakiai.lt. Visos teisės saugomos. El
.paštas: [email protected] Kopijuoti ir platinti www.sakiai.lt skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama.