Šakių rajonas Garbės piliečiai Teisinė pagalba Nuorodos Pagalbos telefonai Korupcijos prevencija Administracinė našta Teisės aktai
Lietuvių kalba English
Senoji svetainė
Turistui Turistui Gyventojui Jaunimui Verslui Verslininkui Posėdžių kalendorius Posėdžių kalendorius
Tarybos nariai
Vaidas Balčiūnas
Tarybos narys
Iškėlė: Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai
El. paštas: vbalciunasv@gmail.com
Tel. nr.: 8 613 87513
 

Antanas Burkšaitis
Tarybos narys
Iškėlė: Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai
El. paštas: antanas@burksaitis.lt
Tel. nr.: 8 686 82942
 

Algimantas Damijonaitis
Tarybos narys
Iškėlė: Lietuvos socialdemokratų partija
El. paštas: algdamas@gmail.com
Tel. nr.: 8 687 13103
 

Eglė Dragūnaitytė
Tarybos narė
Iškėlė: Lietuvos socialdemokratų partija
El. paštas: egle.tamsa@gmail.com
Tel. nr.: 8 687 45326
 

Martinas Eimutis
Tarybos narys
Iškėlė: Lietuvos socialdemokratų partija
El. paštas: eimutis@martinas.lt
Tel. nr.: 8 675 95051
 

Rasita Grincevičienė
Tarybos narė
Iškėlė: Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai
El. paštas: rasitag@gmail.com
Tel. nr.: 8 652 03525
 

Dinara Gudaitienė
Tarybos narė
Iškėlė: Darbo partija
El. paštas: dinara.gudaitiene@gmail.com
Tel. nr.: 8 698 13079
 

Irena Haase
Tarybos narė
Iškėlė: Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai
El. paštas: irena.haase@gmail.com
Tel. nr.: 8 616 24959
 
Visuomeniniai padėjėjai

Raminta Jakelaitienė
Tarybos narys
Iškėlė: Lietuvos socialdemokratų partija
El. paštas: ramintabastyte@gmail.com
Tel. nr.: 8 611 49519
 

Ramūnas Kaunas
Tarybos narys
Iškėlė: Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
El. paštas: ramunaskau@gmail.com
Tel. nr.: 8 698 35952
 

Edgaras Pilypaitis
Tarybos narys
Iškėlė: Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai
El. paštas: edgaraitis@gmail.com
Tel. nr.: 8 687 76145
 

Romas Pukinskas
Tarybos narys
Iškėlė: Lietuvos socialdemokratų partija
El. paštas: romasp57@gmail.com
Tel. nr.: 8 625 11114
 

Aušrelė Pukinskienė
Tarybos narė
Iškėlė: Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
El. paštas: ausrele.pukinskiene@gmail.com
Tel. nr.: 8 614 29708
 

Juozas Puodžiukaitis
Tarybos narys
Iškėlė: Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
El. paštas:
Tel. nr.: 8 686 83338
 

Mantas Puskunigis
Tarybos narys
Iškėlė: Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
El. paštas: mantas.puskunigis@gmail.com
Tel. nr.: 8 618 26164
 

Paulius Puskunigis
Tarybos narys
Iškėlė: Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
El. paštas: p.puskunigis@gmail.com
Tel. nr.: 8 621 78778
 

Rima Rauktienė
Tarybos narė
Iškėlė: Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
El. paštas: rima.rauktiene@gmail.com
Tel. nr.: 8 687 83415
 

Tomas Skaizgirys
Tarybos narys
Iškėlė: Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
El. paštas: tomas310@gmail.com
Tel. nr.: 8 615 26382
 

Valdas Stankūnas
Tarybos narys
Iškėlė: Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
El. paštas: autokrosas@autokrosas.lt
Tel. nr.: 8 699 60090
 

Tautvydas Šukys
Tarybos narys
Iškėlė: Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
El. paštas: tautvydas.sukys@gmail.com
Tel. nr.: 8 671 39570
 

Laurynas Suodaitis
Tarybos narys
Iškėlė: Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai)
El. paštas: laurynas.suodaitis@gmail.com
Tel. nr.: 8 614 02405
 

Mečislovas Švabas
Tarybos narys
Iškėlė: Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai
El. paštas: ambule@gmail.com
Tel. nr.: 8 698 72173
 

Arūnas Tarnauskas
Tarybos narys
Iškėlė: Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
El. paštas: arunas.tarnauskas63@gmail.com
Tel. nr.: 8 659 31171
 

Mindaugas Tarnauskas
Tarybos narys
Iškėlė: Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai)
El. paštas: mindaugas.tarnauskas@gmail.com
Tel. nr.: 8 609 98792
 

Bernardinas Petras Vainius
Tarybos narys
Iškėlė: Lietuvos socialdemokratų partija
El. paštas: v.bernardinas@gmail.com
Tel. nr.: 8 686 19304
 
Visuomeniniai padėjėjai