Lietuvių kalba English
Svetainės struktūra Telefonų numeriai Facebook
SAVIVALDYBĖ IEŠKO BUTŲ NUOMAI
2021-11-12

Informacija norintiems išnuomoti gyvenamąsias patalpas. Lietuvos Respublikos paramos būstui įsigyti ar išsinuomoti įstatyme įtvirtinta nauja socialinio būsto fondo plėtros vykdymo forma, suteikianti galimybę savivaldybėms ne trumpesniam kaip 5 metų laikotarpiui išsinuomoti fiziniams ar juridiniams asmenims priklausančius būstus ir juos pernuomoti asmenims ir šeimoms, įrašytiems į Asmenų ir šeimų, turinčių teisę į socialinio būsto nuomą, sąrašą.

Šakių rajono savivaldybės administracija renka informaciją apie fizinius ir juridinius asmenis, pageidaujančius ne trumpesniam kaip 5 metų laikotarpiui jiems nuosavybės teise priklausančias gyvenamąsias patalpas (butus, namus), esančias Šakių rajono savivaldybės teritorijoje, išnuomoti Šakių rajono savivaldybei. Siūlomas nuomoti būstas turi būti tinkamas gyventi be papildomų remonto ar kitokio tvarkymo išlaidų. Nuomos kaina apskaičiuojama pagal patvirtintą formulę, įskaitant turto vertintojo nustatytą būsto kainą.

Jeigu pageidautumėte išnuomoti savo būstą, prašome kreiptis į Šakių rajono savivaldybės administracijos Biudžeto, turto ir strateginio planavimo skyrių (208 kab., Bažnyčios g. 4, Šakiai, tel. (8 345) 66113, el. p. aurelija.urboniene@sakiai.lt).