Lietuvių kalba English
Svetainės struktūra Telefonų numeriai Facebook
KVIETIMAS GYVENTOJAMS REGISTRUOTIS DĖL NEMOKAMO ASBESTO ATLIEKŲ SURINKIMO REGISTRACIJA SENIŪNIJOSE IKI 2021 M. LAPKRIČIO 10 D.
2021-11-10

Šakių rajono savivaldybės administracija planuoja teikti paraišką Aplinkos projektų valdymo agentūros (toliau – APVA) paskelbtai priemonei „Subsidijos ir dotacijos namų ūkiuose susidariusioms asbesto atliekoms tvarkyti“.


Finansavimas skirtas namų ūkiuose susidariusių asbestinio šiferio atliekų surinkimo, vežimo ir šalinimo išlaidoms finansuoti.


KVIEČIAME GYVENTOJUS AKTYVIAI REGISTRUOTIS SENIŪNIJOSE IKI 2021 M. LAPKRIČIO 10 D. DĖL ASBESTO ATLIEKŲ SURINKIMO IR IŠVEŽIMO!


Atsižvelgiant į tai, kad priemonės finansavimui skirta ribota suma, tikėtina, kad ne iš visų užsiregistravusių gyventojų galėsime surinkti asbesto atliekas, todėl siūlome nedelsti ir registruotis.


Planuojama, kad atliekos bus vežamos 2022 metų II– III ketvirčiais, gavus APVA patvirtinimą dėl skirto finansavimo.


Šakių rajono savivaldybės administracija paraišką turi pateikti nuo 2021 m. spalio 26 d. iki 2021 m. lapkričio 26 d. Maksimali galima finansavimo suma savivaldybei – 50 000 Eur su PVM. Projektų atrankos būdas – tęstinis, paraiškos bus registruojamos eilės tvarka pagal registracijos datą. Iš gautų paraiškų bus sudaromas pagrindinis sąrašas. Kai pagrindiniame sąraše esančiose paraiškose prašoma subsidijų ir dotacijų suma viršys Priemonių plane Priemonei numatytą skirti lėšų sumą, bus sudaromas rezervinis sąrašas.