Lietuvių kalba English
Telefonų numeriai
Tarybos dauguma
Vaidas Balčiūnas
Iškėlė: Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai
El. paštas: vbalciunasv@gmail.com
Tel. nr.: 8 613 87513
 

Antanas Burkšaitis
Iškėlė: Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai
El. paštas: antanas@burksaitis.lt
Tel. nr.: 8 686 82942
 

Algimantas Damijonaitis
Iškėlė: Lietuvos socialdemokratų partija
El. paštas: algdamas@gmail.com
Tel. nr.: 8 687 13103
 

Eglė Dragūnaitytė
Iškėlė: Lietuvos socialdemokratų partija
El. paštas: egle.tamsa@gmail.com
Tel. nr.: 8 687 45326
 

Martinas Eimutis
Iškėlė: Lietuvos socialdemokratų partija
El. paštas: eimutis@martinas.lt
Tel. nr.: 8 675 95051
 

Rasita Grincevičienė
Iškėlė: Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai
El. paštas: rasitag@gmail.com
Tel. nr.: 8 652 03525
 

Raminta Jakelaitienė
Iškėlė: Lietuvos socialdemokratų partija
El. paštas: ramintabastyte@gmail.com
Tel. nr.: 8 611 49519
 

Edgaras Pilypaitis
Iškėlė: Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai
El. paštas: edgaraitis@gmail.com
Tel. nr.: 8 687 76145
 
Visuomeniniai padėjėjai

Romas Pukinskas
Iškėlė: Lietuvos socialdemokratų partija
El. paštas: romasp57@gmail.com
Tel. nr.: 8 625 11114
 

Mantas Puskunigis
Iškėlė: Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
El. paštas: mantas.puskunigis@gmail.com
Tel. nr.: 8 618 26164
 

Paulius Puskunigis
Iškėlė: Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
El. paštas: p.puskunigis@gmail.com
Tel. nr.: 8 621 78778
 

Tomas Skaizgirys
Iškėlė: Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
El. paštas: tomas310@gmail.com
Tel. nr.: 8 615 26382
 

Valdas Stankūnas
Iškėlė: Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
El. paštas: autokrosas@autokrosas.lt
Tel. nr.: 8 699 60090
 

Mečislovas Švabas
Iškėlė: Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai
El. paštas: ambule@gmail.com
Tel. nr.: 8 698 72173
 

Valda Ugenskienė
Iškėlė: Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai
El. paštas: valdavster@gmail.com
Tel. nr.: 8 614 67232
 

Bernardinas Petras Vainius
Iškėlė: Lietuvos socialdemokratų partija
El. paštas: v.bernardinas@gmail.com
Tel. nr.: 8 686 19304
 
Visuomeniniai padėjėjai