Lietuvių kalba English
Dažniausiai užduodami klausimai Svetainės struktūra Telefonų numeriai Facebook
AKTUALI INFORMACIJA APIE COVID-19 ŠAKIŲ RAJONE

 

Covid-19

Šakių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro Facebook puslapis

DĖMESIO!

Savivaldybės gyventojams, užsiregistravusiems į Mobilų patikros punktą Šakiuose, bet neturintiems galimybės nuvykti savo transportu, ar būti nugabentiems artimųjų, dėl nuvežimo galima kreiptis tel. 8 656 74726.

GYVENTOJŲ DĖMESIUI

Karštąja koronaviruso linija tel. 1808 (pasireiškus gripui būdingiems simptomams – karščiavimui, kosuliui, gerklės skausmui ir apsunkintam kvėpavimui – po kelionės į užsienio šalis ar po kontakto su tikėtinu koronaviruso nešiotoju, norint pasikonsultuoti, kilus klausimų) – nuo 8 iki 23 valandos, visoje Lietuvoje, nemokamai.

 

ŠAKIUOSE ATSIDARO MOBILUS COVID-19 TYRIMAMS SKIRTAS PUNKTAS 

 

  


Koronos karštoji linija – 1808

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro karštosios linijos - +370 618 79 984 ir +370 616 94 562

 

DĖMESIO

Atsižvelgiant į situaciją dėl karantino valstybėje paskelbimo bei siekdami užtikrinti gyventojų  ir Šakių rajono policijos komisariato darbuotojų saugumą, stengiamasi vengti tiesioginio kontakto, todėl,

NESKUBIAIS ATVEJAIS (kai negresia pavojus Jūsų sveikatai, gyvybei ar visuomenės saugumui) PRAŠOME JŪSŲ į policiją kreiptis telefonu:

POLICIJOS KOMISARIATO PRIIMAMASIS (bendri klausimai) – 8 700 63203;
MIGRACIJOS SKYRIUS, (pasai, tapatybės kortelės) – 8 700 63212;
VEIKLOS SKYRIUS (baudžiamosios bylos, apklausos)– 8 700 63230;
REAGAVIMO SKYRIUS (patrulių veikla, prašymai) – 8 700 63220;
BAUDOS, KET PAŽEIDIMAI, PROTOKOLAI – 8 700 63206 / 8 700 63207;
TERITORIJAS APTARNAUJANTYS PAREIGŪNAI:
Lukšių, Lekėčių, Kriūkų, Griškabūdžio, Barzdų, Kudirkos Naumiesčio, Sintautų, Žvirgždaičių bei Šakių seniūnijos – 8700 63238;
Šakių miesto, Gelgaudiškio, Slavikų, Kidulių, Sudargo, Plokščių seniūnijų- 8 700 63231;
KOMISARIATO VIRŠININKAS – 8 700 63210;
NEDARBO METU – 8 700 60301.

Taip pat pranešimus policijai galite pateikti per policijos elektroninių paslaugų sistemą ePolicija (www.epolicija.lt), kreiptis dėl konsultacijos el. paštu [email protected].

SKUBIAIS ATVEJAIS, t. y. į pavojingiausius ir grėsmę visuomenės saugumui bei asmens gyvybei ir sveikatai keliančius įvykius policija reaguos įprasta tvarka. Šiais atvejais būtina kreiptis skubios pagalbos telefonu 112.
Policija ragina visus žmones būti budriais ir sąmoningais bei laikytis visų saugumo reikalavimų !!!

 


 

PRIVALU LAIKYTIS BENDRŲJŲ KARANTINO METU TAIKOMŲ SAUGOS REIKALAVIMŲ

 

Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba dalinasi Sveikatos apsaugos ministerijos rekomendacijomis ir primena, kad pirkėjai, karantino metu prekybą vykdantys verslininkai bei prekybos nevykdantys fiziniai asmenys, kurie skelbimuose parduoda savo turtą (pavyzdžiui, naudotus automobilius ar kt.) privalo laikytis bendrųjų karantino metu taikomų saugos reikalavimų.

Asmenys privalo imtis visų saugumo priemonių:

  • pasirūpinti kvėpavimo takų apsauga,
  • nesiburti didesnėmis nei 5 žmonių grupėmis,
  • laikytis 5 metrų atstumo vienas nuo kito,
  • laikytis rankų higienos, dėvėti pirštines,
  • laikytis čiaudėjimo bei kosėjimo etiketo,
  • jei įtariama, kad asmuo gali turėti COVID-19 simptomų, su juo nekontaktuoti.

Pažymėtina, kad karantino laikotarpiu vengtinas bet koks nebūtinas asmenų kontaktas, todėl esant galimybėms, rekomenduojama rinktis virtualią prekės apžiūrą, o pirkimo sutartis sudaryti nuotoliniu būdu, pristatant prekes paštu, naudojantis kurjerių ar paštomatų paslaugomis.

Daugiau informacijos ir rekomendacijų taip pat rasite Sveikatos apsaugos ministerijos tinklalapyje: https://sam.lrv.lt/lt/naujienos/koronavirusas

 


 

ĮKURTA NEMOKAMA NACIONALINĖ VENINGA EMOCINĖS PARAMOS TELEFONU LINIJA 

 

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM), bendradarbiaudama su Socialinės apsaugos ir darbo ministerija ir Vyriausybe, įkūrė nemokamą nacionalinę vieningą emocinės paramos telefonu liniją. Paskambinę numeriu 1809 gyventojai gaus emocinę pagalbą, kurią suteiks emocinės pagalbos linijų savanoriai bei profesionalūs psichologai. Linija veiks viso karantino metu bei kurį laiką po jo pagal poreikį.

Sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos teigimu, šiuo karantino laikotarpiu, koronaviruso grėsmės akivaizdoje svarbu rūpintis ne tik fizine, bet ir emocine sveikata.

„Karantinas nemenkai pakeitė daugelio žmonių gyvenimo rutiną. Tai sukelia ne tik nepatogumų, tačiau gali kilti ir baimė dėl ateities, nerimo jausmas dėl darbų, dėl bendros situacijos Lietuvos ir pasaulio kovoje su koronavirusu, iššūkių santykiuose su artimaisiais, šeimos nariais. Tad labai svarbu kalbėtis apie tai, kaip jaučiamės, ir prireikus kreiptis pagalbos“, – sako A. Veryga.

Paskambinę telefonu 1809 gyventojai galės pasirinkti, su kurios emocinės pagalbos linijos – „Vilties linijos“ suagusiems, „Pagalbos moterims linijos“, „Jaunimo linijos“, „Vaikų linijos“ ar „Sidabrinės linijos“ senjorams – savanoriais norėtų pasikonsultuoti bei bus sujungti su jais.

„Girdime nuostabių atsiliepimų iš gyventojų, kurie išdrįso kreiptis pagalbos, todėl rekomenduojame skambinti ir pasidalinti savo mintimis ar nerimu. Pasidalijus išgyvenimais su savanoriais ar profesionalais tampa kur kas lengviau tverti karantino suvaržymus, darbą ar mokymąsi namuose, kyla naujų minčių, kaip įveikti iššūkius“, – sako socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis.

Lietuvos emocinės paramos tarnybų asociacijos vykdantysis direktorius Tomas Baranovas teigia, kad emocinės paramos tarnybos džiaugiasi, galėdamos prisidėti prie iniciatyvos ir padėti žmonėms įveikti kylančius iššūkius. „Jau kelis dešimtmečius emocinės pagalbos linijos teikia emocinę paramą telefonu, o pastaraisiais metais – ir internetu. Visus mūsų kontaktus rasite tinklapyje www.klausau.lt. Džiaugiamės taip pat galėdami prisidėti prie šios Sveikatos apsaugos ministerijos iniciatyvos, skirtos padidinti emocinės paramos prieinamumą karantino metu“, – sako T.Baranovas.

Svarbu tai, kad prie „Vilties linijos“ savanorių prisijungia ir būrys profesionalių psichikos sveikatos centrų medicinos psichologų. Pasak Lietuvos psichologų sąjungos narių Vilkaviškio psichikos sveikatos centro medicinos psichologės Editos Žilienės ir Ukmergės psichikos sveikatos centro medicinos psichologės Vilijos Banevičienės, paskelbus karantiną, daugeliui mūsų neatpažįstamai pasikeitė kasdienybė, pažerdama aibes naujų iššūkių. Tad nenuostabu, kad daugelis šiomis laukimo, kada viskas baigsis, dienomis išgyvename baimę, nerimą, stresą.

„Svarbu, kad šiandieninėje situacijoje gebėtume pažinti savo jausmus ir išlaikytume emocinį stabilumą, gebėtume koncentruotis, nesiblaškyti, kalbėtis, pajausti save, savo kūną. Kiekvienas turime atrasti savo nusiraminimo, išbuvimo, pajautimo būdą. Įvairūs jausmai yra mūsų kasdienybės palydovai. Tad nebijokime su jais susidurti, suvokti, pažinti, analizuoti, nes tik tokiu būdu galime atrasti vidinę ramybę bei pusiausvyrą“, – sako psichologės.

Kaip pabrėžia specialistai, susidūrus su emocinio pobūdžio problemomis, žmonėms yra svarbu pasikalbėti su neutraliu, tam specialiai paruoštu asmeniu, kuris padeda surasti išeitį iš sunkios emocinės būklės. Dėl to visi gyventojai, susiduriantys su emociniais sunkumais, kviečiami skambinti 1809. „Vilties linijos“ suaugusiems, „Pagalbos moterims linijos“ ir „Jaunimo linijos“ specialistai konsultuoja visą parą septynias dienas per savaitę, „Vaikų linijos“ – nuo 11 iki 23 val. kasdien, „Sidabrinės linijos“ – nuo 8 iki 20 val. kasdien.

Ministras dėkoja paramos linijų savanoriams ir psichikos sveikatos centrų psichologams, kurie padės su emocinėmis ar psichologinėmis problemomis susiduriantiems gyventojams visą karantino laikotarpį, kuomet ypatingai reikalinga bendrystė ir pagalba vienas kitam.

SAM taip pat primena, kas labai aktualu, jei žmogus susiduria su rimtesniais psichologiniais sunkumais, kad visi psichikos sveikatos centrai Lietuvoje teikia nuotolines psichiatrų ir psichologų konsultacijas, todėl šios paslaugos yra prieinamas pacientams, kuriems jų reikia. Du iš trijų psichikos sveikatos centrų taip pat suteikia galimybę gyventojams kreiptis pagalbos į  psichikos sveikatos centrus ir anonimiškai, t. y. nenurodant vardo ir pavardės bei kitų asmens duomenų.

 


 

„PAGALBOS MOTERIMS LINIJA” 

 

„Pagalbos moterimis linija“ yra viena iš emocinės paramos tarnybų, teikianti emocinę paramą telefonu ir internetu. Pagrindinis „Pagalbos moterims linijos“ tikslas – suteikti emocinę paramą tuo metu, kai jos labiausiai reikia: padėti įveikti psichologinę krizę, informuoti apie kitas pagalbos galimybes. Į liniją nemokamai skambina ir rašo laiškus žmonės, savo gyvenime susiduriantys su įvairiais sunkumais ir skaudžiais išgyvenimais. Emocinė parama teikiama nemokamu telefonu 8 800 66366 visą parą ir internetu www.pagalbosmoterimslinija.lt

 


 

REKOMENDACIJOS NEVYRIAUSYBINĖMS ORGANIZACIJOMS

 

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija, siekdama padėti nevyriausybinėms organizacijoms planuoti kasdienę veiklą Lietuvoje dėl koronaviruso paskelbus ekstremalią situaciją ir karantiną, parengė rekomendacijas.

Rekomendacijos pateiktos ministerijos interneto svetainėje, aktyvi nuoroda į informaciją: https://socmin.lrv.lt/uploads/socmin/documents/files/veiklos-sritys/Socialines%20politikos%20aktualijos/Rekomendacijos%20NVO%20karantino%20laikotarpiu.pdf

 


 

VISKAS APIE KAUKES

 

Medžiaginę kaukę galima dėvėti trumpai – vos 1–2 val., ir keisti pajutus drėgmę. Būtina po dėvėjimo ją išskalbti;

 Skalbti rankomis rekomenduojama ūkiško muilo tirpale;
 Skalbimo mašinoje skalbti aukštoje 60-70 laipsnių temperatūroje ir ne trumpiau nei 25 minutes (be minkštiklių);
 Jei kaukė pagaminta iš medvilnės, marlės, galima 1–2 minutes ją pavirinti;
 Išskalbus pakabinti, kad išdžiūtų arba išlyginti iki sausumo.

Primename, medžiaginės kaukės virusus ir bakterijas sulaiko mechaniškai apie 50 proc., tad vien kaukės dėvėjimas jūsų neapsaugos. Būtina laikytis rankų higienos, kosėjimo ir čiaudėjimo etiketo, bent dviejų metrų atstumo tarp žmonių, o karantino metu laiką praleisti namuose.

 


 

INFORMACIJA TĖVAMS

Karantino metu, derinant darbą iš namų, vaikų priežiūrą ar jų nuotolinį mokymąsi ir buities rūpesčius, visiems tėvams kyla kur kas daugiau įtampos bei klausimų nei įprastai. Labai svarbu, kad  šiuo sudėtingu laikotarpiu tėvai žinotų, kad nemokamos psichologinės pagalbos gali sulaukti, paskambinę į „Tėvų liniją“ (www.tevulinija.lt). 

 


 

SVARBI INFORMACIJA GYVENTOJAMS

 

Primename, kad Šakių rajono savivaldybės Ekstremaliųjų situacijų komisijos pirmininkas – administracijos direktorius Dainius Grincevičius 2020 m. kovo 17 d. pasirašė įsakymą „Dėl koronaviruso infekcijos valdymo priemonių“, kuriame nurodo gripo epidemijos Šakių rajono savivaldybėje, kaip COVID-19 plitimo prevencijos priemonės, laikotarpiu Šakių rajono savivaldybės asmens sveikatos priežiūros įstaigoms, išskyrus VšĮ Šakių ligoninė ir VšĮ Šakių greitosios medicinos pagalbos stotis, papildomai darbą organizuoti ir šeštadieniais nuo 9.00 val. iki 13.00 val. Taip pat nurodoma rajono savivaldybės asmens sveikatos prižiūros įstaigoms užtikrinti pacientų konsultacijas telefonu visą parą. Šakių rajono savivaldybės teritorijoje esantys odontologijos kabinetai turi užtikrinti būtinųjų odontologijos paslaugų teikimą.

 


 

PSICHOLOGINĖ PAGALBA RAJONO GYVENTOJAMS

 

Dėl paskelbto karantino Lietuvoje, Šakių rajono savivaldybės pedagoginė psichologinė tarnyba informaciją ir konsultacijas teikia darbo dienomis 8.00 – 17.00 val. (pietų pertrauka 12.00–13.00 val., penktadienį iki 15.45):

  • tel. Nr. (8 345) 60188 (specialistai),
  • mob. 8 618 57385 l.e.p. direktorė,
  • el.paštu [email protected].

Tarnybos psichologai gali konsultuoti Skype, Messenger (susitarus iš anksto)

Psichologinę pagalbą taip pat teikia Sidabrinės linijos specialistai, mob. 8 800 80020  

 


 

INFORMACIJA VERSLININKAMS APIE KORONAVIRUSĄ

 

Informacija dėl koronaviruso COVID-19 ir su tuo susiję veiksmai bei priemonės kinta labai greitai. Kauno pramonės ir amatų rūmai parengė suvestinę, kuri padės Jums surasti dominančią informaciją lengviau. Sąrašas nėra baigtinis, jis bus nuolat atnaujinamas: https://chamber.lt/naujienos/susisteminta-informacija-verslui-del-koronaviruso/

Visus paranešimus COVID-19 tema rasite: https://chamber.lt/naujienos/covid-19/

 


 

DĖL DAUGIABUČIŲ NAMŲ BENDROJO NAUDOJIMO OBJEKTŲ DEZINFEKAVIMO

 

Atsižvelgiant į Aplinkos ministerijos raginimą, visų daugiabučių namų, esančių Šakių rajono savivaldybės teritorijoje, administratoriams, nepriklausomai nuo valdymo formos (JVS, Bendrija, paskirtas administratorius) rekomenduojama reguliariai dezinfekuoti bendrojo naudojimo objektus, kurie yra daugiabučių namų viduje (pvz. daugiabučių namų laiptines, koridorius). Tai raginami daryti ir daugiabučių gyventojai bei kitų patalpų savininkai ir naudotojai.

Rekomenduojama organizuojant bendrojo naudojimo patalpų valymą periodiškai dezinfekuoti dažniausiai liečiamas vietas – durų rankenas, telefonspynių mygtukus, laiptinių turėklus.

Šakių rajone daugiabučius namus administruoja savivaldybės įmonė UAB ,,Šakių komunalinis ūkis“ ir UAB „Mano būstas Dainava“ bei dalį namų administruoja patys gyventojai.

Apie darbų pradžią bus informuojama skelbimais ant laiptinių durų. Gyventojų prašoma dezinfekavimo metu ir bent 15 minučių po dezinfekcijos į laiptinę neiti, po to uždaryti laiptinės langus, kurie bus atidaromi prieš dezinfekciją.

Pagal Sveikatos apsaugos ministerijos išplatintas rekomendacijas, aplinkai valyti ir dezinfekuoti rekomenduojama naudoti 0,1% natrio hipochloritą (skiesti santykiu 1:50, jeigu naudojamas buitinis baliklis, kurio pradinė koncentracija yra 5%). Paviršius, kuriuos gali sugadinti natrio hipochloritas, reikia valyti 70% koncentracijos etanoliu. Prieš naudojant dezinfekcines medžiagas, būtina kiekvieną paviršių nuvalyti neutraliu plovikliu.

 

ĮSAKYMAS DĖL ŠAKIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOS DIREKTORIAUS 2020 M. KOVO 24 D. ĮSAKYMO NR. AT-264 ,,DĖL ŠAKIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖJE ESANČIŲ DAUGIABUČIŲ NAMŲ DEZINFEKAVIMO“ PAKEITIMO

 

 

 

Svarbūs kontaktai Šakių rajono savivaldybėje

Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas – Ekstremalių situacijų operacijų vadovas

Redas Juškaitis - tel. (8 345) 66123

mob. 8 695 30089

Apgyvendinimo koordinatorius

(kreiptis, nesant galimybės saviizoliuotis atskirame bute ar patalpoje)

Ričardas Stepaitis - tel. (8 345) 60757

mob. 8 613 18149

Socialinės pagalbos koordinatorė

(aprūpinimas maistu ir kitomis būtiniausiomis priemonėmis, kai tuo negali pasirūpinti artimieji)

Vilma Bielskienė - tel. (8 345) 52294

mob. 8 659 59420

 

Dėl piniginės paramos ir socialinių paslaugų klausimų kreiptis

Daiva Pilypaitytė - tel. (8 345) 66102

Aistė Būdvytienė - tel. (8 345) 66104

Jolita Žemaitienė - tel. (8 345) 60768

Edita Macevičiūtė – Orentienė - tel. (8 345) 66105

Skyriaus mobilusis – 8 615 68544

Vaikų priežiūros paslaugos jei tėvams/globėjams tektų saviizoliuotis

Šakių lopšelis – darželis „Berželis“

 Lina Viliūšienė

tel. (8 345) 60183

Suaugusių su negalia asmenų priežiūros, jei  tėvams/globėjams tektų saviizoliuotis

Gelgaudiškio „Šaltinio“ specialiojo ugdymo centro socialinių paslaugų skyrius – Birutė Navikienė -

tel. (8 345) 55365

mob. 8 612 10165

Šakių rajono Griškabūdžio gimnazijos Paluobių mokykla – daugiafunkcis centras –

Kristina Buragienė tel. 8 612 71275

 

 

 


 

ŠAKIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS VISUOMENĖS SVEIKATOS BIURO INFORMACIJA

 

Šiuo didesnio nerimo ir apribojimų laikotarpiu Šakių rajono gyventojams yra galimybė greitai ir patogiai gauti nemokamą psichologinę pagalbą neišeinant iš namų. 

Konsultacija telefonu: 8 641 90 080 (8.00–18.00)

Konsultacija e. paštu: [email protected]  

 


 

INFORMACIJA GYVENTOJAMS, GRĮŽUSIEMS IŠ UŽSIENIO VALSTYBIŲ 

 

Šakių rajono savivaldybė primena, kad asmenims, grįžusiems iš užsienio valstybių yra privaloma 14 dienų saviizoliacija, kurios metu būtina vengti bet kokių socialinių kontaktų ir visiškai nesilankyti viešose erdvėse.

Bendra karštoji Koronaviruso linija – 1808, kuriuo reikėtų skambinti pasireiškus gripui būdingiems ligos simptomams – karščiavimui, kosuliui, gerklės skausmui ar apsunkintam kvėpavimui – po kelionės į užsienio šalis ar po kontakto su tikėtinu Koronaviruso nešiotoju.

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro karštosios linijos - +370 618 79 984 ir +370 616 94 562 (visą parą). Maistu ir kitomis būtinomis priemonėmis pasirūpinkite nuotoliniu būdu.

Saviizoliavija turi vykti atskirame bute arba patalpoje, nesant tokiai galimybei – kreiptis į apgyvendinimo koordinatorių.

 


 

MARIJAMPOLĖJE VEIKIA MOBILUS TEPINĖLIŲ PAĖMIMO PUNKTAS

 

Punktas veikia Marijampolėje , Kauno g. 125 (prie futbolo maniežo). Į šį punktą gali vykti ir Šakių rajono savivaldybės gyventojai. Punktas veikia nuo 8.00 iki 20.00 valandos visas savaitės dienas, veiks, kol bus poreikis ir kol bus turima reikiamų priemonių.

Punktuose ėminius tyrimams gales priduoti asmenys, kuriems pasireiškė bent vienas iš koronavirusui būdingų simptomų – staiga pradėjus karščiuoti, kosėti, prasidėjus dusuliui. Taip pat – jei 14 dienų laikotarpiu iki simptomų pradžios keliavo bet kurioje užsienio šalyje ar po sąlyčio su patvirtintu tikėtinu COVID – 19 ligos atveju. Akcentuojama, kad ar pacientas turi būti tiriamas, nuspręs specialistai, o ne šeimos gydytojas, tad asmeniui reikia paskambinti į karštąją koronaviruso liniją tel. 1808.

Prašoma į mobilųjį punktą asmenis vykti savo transportu. Tik išimtinais atvejais – neturint transporto ir kas galėtų atvežti, reikia kreiptis į rajono savivaldybės administracijos Ekstremaliųjų situacijų operacijų centro koordinatorių Ričardą Stepaitį tel. (8 345) 60757, mob. 8 613 18149. Savivaldybė pasirūpins transportu.

 


 

ADMINISTRACIJOS DIREKTORIAUS ĮSAKYMAI

 

ĮSAKYMAS DĖL KORONAVIRUSO INFEKCIJOS VALDYMO PRIEMONIŲ

ĮSAKYMAS DĖL SOCIALINIŲ PASLAUGŲ TEIKIMO ŠAKIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖJE KARANTINO REŽIMO LAIKOTARPIU

ĮSAKYMAS DĖL PRAŠYMŲ SKIRTI PAŠALPAS, IŠMOKAS, KOMPENSACIJAS, SOCIALINES PASLAUGAS PRIĖMIMO BŪDO ŠAKIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖJE KARANTINO LAIKOTARPIU NUSTATYMO

ĮSAKYMAS DĖL ŠAKIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS EKSTREMALIŲJŲ SITUACIJŲ OPERACIJŲ CENTRO VADOVO PASKYRIMO

ĮSAKYMAS DĖL RAJONO SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOS DIREKTORIAUS 2020 M. KOVO 17 D. ĮSAKYMO NR. AT-235 „DĖL KORONAVIRUSO INFEKCIJOS VALDYMO PRIEMONIŲ“ PAPILDYMO

ĮSAKYMAS DĖL KELEIVIŲ VEŽIMO VIETINIO (PRIEMIESTINIO) REGULIARAUS SUSISIEKIMO AUTOBUSŲ MARŠRUTAIS NUTRAUKIMO

ĮSAKYMAS DĖL ŠAKIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOS DIREKTORIAUS 2020 M. BIRŽELIO 12 D. ĮSAKYMO NR. AT-472 „DĖL DARBO ORGANIZAVIMO TVARKOS ŠAKIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOJE NUSTATYMO“ PAKEITIMO

ĮSAKYMAS DĖL ŠAKIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS SOCIALINIŲ DARBUOTOJŲ DARBUI SUŠEIMOMIS, ATVEJO VADYBININKŲ, VAIKŲ DIENOS CENTRŲ IR GLOBOS CENTRODARBUOTOJŲ TYRIMŲ DĖL COVID-19 ORGANIZAVIMO

ŠAKIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS SOCIALINIŲ DARBUOTOJŲ DARBUI SUŠEIMOMIS, ATVEJO VADYBININKŲ, VAIKŲ DIENOS CENTRŲ IR GLOBOS CENTRODARBUOTOJŲ TYRIMŲ DĖL COVID-19 ORGANIZAVIMO TVARKOS APRAŠAS

ĮSAKYMAS DĖL SŪDUVOS ŠIAURINĖS APYGARDOS NR. 64 RINKIMŲ KOMISIJOS IR RINKIMŲ STEBĖTOJŲ TYRIMŲ DĖL COVID-19 ORGANIZAVIMO ŠAKIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS TERITORIJOJE TVARKOS APRAŠO PATVIRTINIMO

SŪDUVOS ŠIAURINĖS APYGARDOS NR. 64 RINKIMŲ KOMISIJOS IR RINKIMŲ STEBĖTOJŲ TYRIMŲ DĖL COVID-19 ORGANIZAVIMO ŠAKIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS TERITORIJOJE TVARKOS APRAŠAS

ĮSAKYMAS DĖL ŠAKIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS KULTŪROS ĮSTAIGŲ DARBUOTOJŲ TYRIMŲ DĖL COVID-19 ORGANIZAVIMO

ŠAKIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS KULTŪROS ĮSTAIGŲ DARBUOTOJŲ TYRIMŲ DĖL COVID-19 ORGANIZAVIMO TVARKOS APRAŠAS

 


 


 

SOCIALINĖS PARAMOS SKYRIAUS KLIENTŲ DĖMESIUI!

 

Reaguodami į ekstremalią situaciją dėl koronaviruso (COVID-19) plitimo grėsmės ir siekdami maksimaliai sumažinti socialinio kontakto tikimybę skelbiame, kad Socialinės paramos skyrius karantino laikotarpiu klientus aptarnaus nuotoliniu būdu.

Prašymus dėl socialinių išmokų ir socialinių paslaugų teikti:

   - el. būdu per Socialinės paramos šeimai informacinę sistemą (SPIS) www.spis.lt;

   - siunčiant prašymus nurodytais Socialinės paramos skyriaus darbuotojų el. pašto adresais;

   - skambinant nurodytais Socialinės paramos skyriaus darbuotojų telefono numeriais.

Socialinės paramos skyriaus darbuotojų kontaktai

Daiva Pilypaitytė
(Skyriaus vedėja)

(8 345) 66102

[email protected]

Aistė Būdvytienė
(Vyriausioji specialistė)

(8 345) 66104

[email protected]

Jolita Žemaitienė
(Vyriausioji specialistė)

(8 345) 60768

[email protected]

Edita Macevičiūtė – Orentienė

(Vyresnioji specialistė)

(8 345) 66105

[email protected]

Mobilusis telefonas

8 615 68544

 

Seniūnijų kontaktai

Barzdų seniūnijos gyventojams

(8 345) 48231

Gelgaudiškio seniūnijos gyventojams

(8 345) 55367

Griškabūdžio seniūnijos gyventojams

(8 345) 41308

Kidulių seniūnijos gyventojams

(8 345) 50130

Kriūkų seniūnijos gyventojams

(8 345) 42419

Kudirkos Naumiesčio seniūnijos gyventojams

(8 345) 57242

Lekėčių seniūnijos gyventojams

(8 345) 60604

Lukšių seniūnijos gyventojams

(8 345) 50139

Plokščių seniūnijos gyventojams

(8 345) 42828

Sintautų seniūnijos gyventojams

(8 345) 45041

Slavikų seniūnijos gyventojams

(8 345) 43343

Sudargo seniūnijos gyventojams

(8 345) 43343

Šakių seniūnijos gyventojams

(8 345) 52140

Žvirgždaičių seniūnijos gyventojams

(8 345) 41220

 

  

Koronaviruso prevencijos koordinavimui atverta pažangiausia geoinformacinė įranga

 

Krizės metu ypač svarbu greitai ir sistemiškai rinkti ir apibendrinti duomenis, valdyti situaciją ir informuoti visuomenę. Patikimos informacijos trūkumas staigiai keičiantis situacijai greitai apauga melagingomis naujienomis ir gandais. 

„Norėdama prisidėti prie veiklos ir informacijos koordinavimo krizės laikotarpiu pasaulinė Geografinių Informacinių Sistemų (GIS) lyderė Esri. Inc neatlygintinai atveria specializuotus geografinės analizės ir viešinimo įrankius valstybinėms ir savivaldybių institucijoms, dalyvaujančioms krizių valdyme. Labai tikimės, kad šios priemonės padės greičiau ir efektyviau reaguoti, koordinuoti atsakingų institucijų ir savanorių veiksmus, užtikrinti patikimesnį informavimą“ – sakė Linas Gipiškis, Esri atstovaujančios UAB „Hnit-Baltic“ vadovas.

Organizacijos, norinčios nemokamai naudoti Esri produktus šios kritinės situacijos valdymui, turi užsiregistruoti svetainėje  https://www.esri.com/disaster. Programas įdiegti padės „Hnit-Baltic” specialistai.

Skaitmeninius žemėlapius, informacines suvestines ir kitus Esri vystomus sprendimus informacijos viešinimui naudoja Pasaulio sveikatos organizacija, Jungtinės Tautų organizacijos, daugelio šalių vyriausybės ir pasaulinės žiniasklaidos priemonės. Vilniaus miesto savivaldybė jau pasinaudojo šiuo Esri pasiūlymu ir rengia žemėlapius ir geografinės analizės įrankius savanorių veiksmų koordinavimui, karantinavimo būklės ir mobiliųjų tyrimo punktų stebėsenai, informacijos sklaidai dėl maitinimo ir maisto pristatymo paslaugų, kt. 

Naudingos nuorodos:

Pasaulio sveikatos organizacijos COVID informacinė suvestinė: https://experience.arcgis.com/experience/685d0ace521648f8a5beeeee1b9125cd

Informacinė platforma COVID-19 GIS Hub: https://coronavirus-resources.esri.com/

Specializuotas „Corona Response“ rinkinys:  https://solutions.arcgis.com/local-government/help/coronavirus-response/

 

Daugiau informacijos

Justinas Tverkus, [email protected], +370 670 16578

UAB Hnit-Baltic, Tel. +370 5 215 0575, [email protected]

Interneto svetainė: www.hnit-baltic.lt

Paskutinis atnaujinimas: 2021-12-22 15:37:48