Šakių rajonas Garbės piliečiai Teisinė pagalba Nuorodos Pagalbos telefonai Korupcijos prevencija Administracinės
naštos mažinimas
Teisės aktai
Lietuvių kalba English
Telefonų numeriai
Turistui Turistui Gyventojui Jaunimui Verslui Verslininkui Posėdžių kalendorius Posėdžių kalendorius
GIRĖNIŠKIAI KARTU SU POLICIJA DALINO ATŠVAITUS
2018-12-06

Dabar toks metų laikas, kai tuoj į darbą, mokyklą ir namolio eisime, važiuosime tamsoje. Nemaža dalis eismo dalyvių segi atšvaitus. Bet tikrai dar ne visi.   
Nors nacionalinė atšvaitų diena jau praeityje, tačiau Girėnų bendruomenė, dalyvaujanti projekte „Eismo saugumas bendruomenėse", pasitarę su Šakių policijos komisariato bendruomenių pareigūne, nusprendėme ją pakartoti ir gruodžio 4 d. vakare V.Kudirkos ir Kauno gatvių sankirtoje Šakių mieste bei Girėnų kaime, prie parduotuvės „Norfa" pėstiesiems ir dviratininkams dalinome atšvaitus, liemenes ir maišelius su šviesą atspindinčiais elementais, kalbėjome apie jų nešiojimo svarbą ir tvarką. 
PRIMENAME: esant tamsiam paros laikui ar dienos metu esant blogam matomumui, pėstiesiems būtina segėti atšvaitus ar vilkėti liemenes su šviesą`atspindinčiais elementais. Juostinis atšvaitas dėvimas ant dešinės rankos, šiek tiek žemiau alkūnės, jei juostinių atšvaitų turima daugiau, vieną galima užsidėti ant dešinės kojos, automobilio žibintų aukštyje. Pakabinamas atšvaitas segamas prie viršutinių rūbų dešinės kišenės. Saugokime save kelyje!

Girėnų bendruomenės centro informacija