Lietuvių kalba English
Lengvai suprantama kalba Gestų kalba
Pranešėjų apsauga Atgal į pagrindinį

Pranešimus gali palikti esami ir buvę Šakių rajono savivaldybės valstybės tarnautojai ir darbuotojai arba asmenys, sutartiniais santykiais (konsultavimo, rangos, stažuotės, praktikos, savanorystės ir pan.) susiję su Šakių rajono savivaldybės administracija.

Gyventojai pranešti apie galimą neteisėtą veiklą savivaldybėje gali tiesiai STT (el.p. [email protected] arba tel.  8 5 266 3333). Konfidencialumas - garantuojamas.

Čia galite pateikti pranešimą apie pažeidimus Šakių rajono savivaldybėje dėl:

Pranešimų pateikimo tvarka: Įsakymas dėl šakių rajono savivaldybės administracijos vidinio informacijos apie pažeidimus teikimo kanalo funkcionavimo užtikrinimo

Prašome užpildyti Pranešimo apie pažeidimą Savivaldybei formą ir siųsti el. paštu [email protected]

Asmenims, pripažintiems pranešėjais Lietuvos Respublikos pranešėjų apsaugos įstatymas ir kitų teisės aktų nustatyta tvarka, gali būti taikomos pagalbos, apsaugos ir skatinimo priemonės.

DĖMESIO! Vidinis pranešimų kanalas nėra skirtas skundams, prašymas ar pranešimams pateikti siekiant apginti išskirtinius asmeninius interesus.

Įspėjame, kad Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 236 straipsnyje yra nustatyta baudžiamoji atsakomybė už melagingą nekalto asmens įskundimą padarius nusikalstamą veiką arba pranešimą apie žinomai nebūtą nusikaltimą.

Aktualūs teisės aktai:

Paskutinis atnaujinimas: 2023-07-26 08:40:47