Lietuvių kalba English
Telefonų numeriai
Tarybos nariai
Judita Ambrasienė
Tarybos narė
Iškėlė: Visuomeninis rinkimų komitetas „Už Šakių rajono gyventojų ateitį“
El. paštas: judita.ambrasiene@gmail.com
Tel. nr.: +370 623 90467
 
Visuomeniniai padėjėjai

Jonas Bakas
Tarybos narys
Iškėlė: Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
El. paštas: j.bakas@linasagro.lt
Tel. nr.: +370 687 41522
 

Vaidas Balčiūnas
Tarybos narys
Iškėlė: Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai
El. paštas: vbalciunasv@gmail.com
Tel. nr.: +370 613 87513
 

Juozas Bertašius
Tarybos narys
Iškėlė: Visuomeninis rinkimų komitetas „Už Šakių rajono gyventojų ateitį“
El. paštas: bertasius.degutine@gmail.com
Tel. nr.: +370 616 04694
 

Antanas Burkšaitis
Tarybos narys
Iškėlė: Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai
El. paštas: antanas@burksaitis.lt
Tel. nr.: +370 686 82942
 

Gerda Dobrovolskytė
Tarybos narė
Iškėlė: Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai
El. paštas: gerda.dobrovolskyte@gmail.com
Tel. nr.: +370 611 27739
 

Martinas Eimutis
Tarybos narys
Iškėlė: Lietuvos socialdemokratų partija
El. paštas: eimutis@martinas.lt
Tel. nr.: +370 675 95051
 

Rasita Grincevičienė
Tarybos narė
Iškėlė: Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai
El. paštas: rasitag@gmail.com
Tel. nr.: +370 652 03525
 

Vilhelm Haase
Tarybos narys
Iškėlė: Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai
El. paštas: vilhelm.haase@gmail.com
Tel. nr.: +370 686 94569
 

Mantas Ižganaitis
Tarybos narys
Iškėlė: Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai
El. paštas: mantas.izganaitis@gmail.com
Tel. nr.: +370 621 32143
 

Darius Jakavičius
Tarybos narys
Iškėlė: Lietuvos socialdemokratų partija
El. paštas: jakaviciusdarius@gmail.com
Tel. nr.: +370 687 49173
 

Raminta Jakelaitienė
Tarybos narys
Iškėlė: Lietuvos socialdemokratų partija
El. paštas: raminta.jakelaitiene@gmail.com
Tel. nr.: +370 611 49519
 

Gintautas Lenkas
Tarybos narys
Iškėlė: Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai
El. paštas: gintasdr@gmail.com
Tel. nr.:
 
Visuomeniniai padėjėjai

Margarita Liukaitienė
Tarybos narė
Iškėlė: Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai
El. paštas: m.liukaitiene@gmail.com
Tel. nr.: +370 611 52285
 

Edgaras Pilypaitis
Tarybos narys
Iškėlė: Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai
El. paštas: edgaraitis@gmail.com
Tel. nr.: +370 687 76145
 
Visuomeniniai padėjėjai

Romas Pukinskas
Tarybos narys
Iškėlė: Lietuvos socialdemokratų partija
El. paštas: romasp57@gmail.com
Tel. nr.: +370 625 11114
 

Aušrelė Pukinskienė
Tarybos narė
Iškėlė: Visuomeninis rinkimų komitetas „Už vieningus zanavykus“
El. paštas: ausrele.pukinskiene@gmail.com
Tel. nr.: +370 614 29708
 

Mantas Puskunigis
Tarybos narys
Iškėlė: Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
El. paštas: mantas.puskunigis@gmail.com
Tel. nr.: +370 618 26164
 

Rima Rauktienė
Tarybos narė
Iškėlė: Visuomeninis rinkimų komitetas „Už vieningus zanavykus“
El. paštas: rima.rauktiene@gmail.com
Tel. nr.: +370 687 83415
 

Tomas Skaizgirys
Tarybos narys
Iškėlė: Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
El. paštas: tomas310@gmail.com
Tel. nr.: +370 615 26382
 

Valdas Stankūnas
Tarybos narys
Iškėlė: Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
El. paštas: autokrosas@autokrosas.lt
Tel. nr.: +370 699 60090
 

Mečislovas Švabas
Tarybos narys
Iškėlė: Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai
El. paštas: meciusvab@gmail.com
Tel. nr.: +370 698 72173
 

Mindaugas Tarnauskas
Tarybos narys
Iškėlė: Visuomeninis rinkimų komitetas „Už vieningus zanavykus“
El. paštas: mindaugas.tarnauskas@gmail.com
Tel. nr.: +370 609 98792
 

Bernardinas Petras Vainius
Tarybos narys
Iškėlė: Lietuvos socialdemokratų partija
El. paštas: v.bernardinas@gmail.com
Tel. nr.: +370 686 19304
 

Artūras Varankevičius
Tarybos narys
Iškėlė: Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai
El. paštas: avi7439@hotmail.com
Tel. nr.: +370 699 45624