Šakių rajonas Garbės piliečiai Teisinė pagalba Nuorodos Pagalbos telefonai Korupcijos prevencija Administracinės
naštos mažinimas
Teisės aktai
Lietuvių kalba English
Telefonų numeriai
Turistui Turistui Gyventojui Jaunimui Verslui Verslininkui Posėdžių kalendorius Posėdžių kalendorius
INVESTUOTOJŲ PATEIKTA INFORMACIJA NEATITINKA TIKROVĖS
2018-12-12

Reaguodami į 2018-12-11 įvykusį UAB Delca Invest atstovų susitikimą su Šakių miesto bendruomene dėl savitarnos automobilių plovyklos statymo Šakių mieste,  Aušros g. 2 ir 2A sklypuose, turime informuoti, kad susitikimo metu investuotojų pateikta informacija neatitinka tikrovės:

  1. Teiginys, kad Šakių savivaldybės administracijai laiku neatsakius į paklausimą dėl galimos konkurencijos UAB Delca Invest įsigijo sklypus Aušros g. 2 ir 2A.

Pridedame susirašinėjimą:

2018-07-03 11 val. 12 min. į elektroninį paštą arvydas.slederis@sakiai.lt gautas UAB „Šiltas namas“ inžinieriaus Andriaus Gėgžno laiškas: Sveiki, norėčiau gauti informacijos ar Aušros g. 2 Šakiai  galima nesudėtingo pastato statyba - rankinė plovykla. Pridedu schemą. Gal turite informacijos ar Šakiuose nėra numatoma daugiau rankinių plovyklų“(kalba netaisyta).

2018-07-04 10 val. 15 min. atsakyta: „Laba diena, Jūsų pasirinktas sklypas yra pačiame miesto centre, todėl, manau patys suprantate, kad toks objektas nėra priimtinas. Pagal miesto viziją šioje teritorijoje numatoma komercinio-biuro pastato statyba su kampiniu užstatymu. Prašytume norimo objekto statybą perkelti į nuošalesnę vietą. Pvz. Šaulių ar Vytauto gatves“.

Registrų centro duomenimis 2018-07-03 įregistruota šio sklypo Pirkimo-pardavimo sutartis. Taigi ir sklypo pirkimas, ir kreipimasis į savivaldybės darbuotojus vyko tą pačią dieną.

 

  1. Teiginys, kad siūlomame sklype, pietinėje turgaus pusėje, nėra arti gamtinių dujų trasos.

Dujų trasa Turgaus g. ateina iki siūlomo sklypo, o pasirinktame miesto centre sklype reikėtų įvadą jungti nuo E. Steponaičio g., ir tai yra žymiai toliau, be to, tektų kirsti ir regioninės reikšmės kelią.

 

  1. Teiginys, kad buvo derinama su savivaldybės architektais.

Paaiškiname, kad nei su savivaldybės  vyr. architekte, nei su atsakingu už miesto viziją specialistu nebuvo bendrauta.

 

  1. Teiginys, kad projektas suderintas su Lietuvos automobilių kelių direkcija.

Savivaldybei konkrečių išduotų sąlygų nepateikta.

 

 

Šakių rajono savivaldybės administracijos

Ūkio, architektūros ir investicijų skyriaus vedėjas Arvydas Šlėderis