Lietuvių kalba English
Telefonų numeriai
JŪRĄ SVEIKINO IR GELGAUDIŠKIEČIAI
2019-07-29

Jau ketverius metus vyksta socialinė akcija „Pasveikink jūrą Palangoje". Šiemet ji ypatinga, nes rajonui atstovavo mūsų vaikų dienos centras. Visą savaitę vyko pasiruošimas dviejų dienų kelionei į pagrindinį Lietuvos kurortą. Gaminomės vėliavėles, lyginomės rūbus, rengėme konkursą, ką žinome apie Palangą, gaminome maistą savo išvykai.
Ankstyvą šeštadienio rytą (saulė dar nebuvo patekėjusi), išlydėti mamyčių ir tėvelių išriedėjome į susitikimą su jūra. Palangoje mus pasveikino organizatoriai, įteikė vaikams po krepšį su dovanomis, užsegė dalyvio apyrankes ir susirikiavę į koloną pajutome, kad kartu su kitų savivaldybių vaikais dalyvaujame gražiame renginyje.
Neįmanoma perduoti tų akimirkų, kurias patyrė vaikai renginio metu. Jie turėjo galimybę iš labai arti pamatyti Prezidentą su žmona, kai kurie – paliesti jo ranką, pasimaudyti ganėtinai šaltoje jūroje, pažaisti savanorių siūlomuose žaidimuose ir konkursuose, dalyvauti masinėje spalvų fiestoje, pavalgyti kareiviškos košės ir rėmėjų dovanų – plėšomų ir saldžių sūrelių, bandelių, įvairių skonių sulos, ledų, nemokamai aplankyti Gintaro muziejų,o vakare pamerkti kojas fontane, miegoti ne savo minkštose lovose, bet turistiškai – ant grindų, pašokinėti batutų parke, pasigrožėti miesto panorama iš bažnyčios bokšto, pabendrauti su maloniais žmonėmis ir, dar kartą pasimaudžius, atsisveikinti su jūra...
Kiekvieno vaiko svajonė – vasarą praleisti prie jūros, tačiau ne kiekvienas tai gali padaryti. Galima tik baltai pavydėti tam laimingųjų vaikų dešimtukui, kurie gavo tokią didelę dovaną – dvi dienas nemokamai pabūti prie jūros. Padėkojome renginio organizatoriams už smagiai praleistą laiką ir dėkingi esame Šakių rajono socialinės paramos skyriaus vyriausiai specialistei Mildai Savukaitienei ir jos kolegei Daivai Pilypaitytei. Ačiū už pasiūlymą ir rūpestį.

Vaikų dienos centro „Atgaiva“ informacija