Šakių rajonas Garbės piliečiai Teisinė pagalba Nuorodos Pagalbos telefonai Korupcijos prevencija Administracinės
naštos mažinimas
Teisės aktai
Lietuvių kalba English
Telefonų numeriai
Turistui Turistui Gyventojui Jaunimui Verslui Verslininkui Posėdžių kalendorius Posėdžių kalendorius
KREIPIMASIS Į ŠAKIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS GYVENTOJUS
2018-09-14

Šiandien savivaldybės vadovus pasiekė žinia, jog Lietuvos apeliacinis teismas panaikino Kauno apygardos teismo 2018 m. gegužės 2 dienos nutartį, kuria buvo iki 2019 metų atidėtas UAB „Antano Rinkevičiaus valymo įrenginiai“ iš savivaldybės administracijos priteistos sumos mokėjimas už perteklinio vandens valymą už laikotarpį nuo 2013 m. sausio 1 d. iki 2015 m. birželio 30 d. Priminsime, kad tuomet sutartis tarp UAB „Antano Rinkevičiaus valymo įrenginiai“ ir savivaldybės administracijos jau buvo nutraukta, o situacija išsamiai apžvelgta šių metų liepos mėnesio tarybos posėdyje.

Savivaldybė teismo prašė atidėti šimtatūkstantinės sumos mokėjimo terminą motyvuodama tuo, kad rajono biudžetas yra programinis ir buvo patvirtintas dar iki paskelbto teismo sprendimo, tad galimybės rasti papildomų lėšų nėra, juolab, kad ir biudžetas deficitinis. Tačiau šie ir kiti argumentai apeliacinio teismo neįtikino ir jis panaikino mums palankią teismo nutartį, atverdamas kelią antstoliui jau ateinantį pirmadienį padaryti išskaitą iš savivaldybės sąskaitos.

Norime atkreipti dėmesį, kad savivaldybės vadovai gerbs teismo sprendimą ir jį vykdys, tačiau tai paveiks visą mūsų rajono gyvenimą iš esmės – nebematome galimybės tenkinti papildomų įvairių įstaigų ir organizacijų prašymų, greičiausiai teks pristabdyti ir jau vykstančius ar suplanuotus projektus.

Tai vis dar iš praeities, penkmečio senumo, neapdairiai ar neapgalvotai tuometinių savivaldybės vadovų priimtų sprendimų rezultatai, pasivejantys mus tarsi praeities šmėklos. Mes dar stropiau dirbsime, kad apsisaugotume nuo panašių klaidų, kurios klampina mus į teisminius ginčus ir stabdo subalansuotą bei nuoseklią rajono plėtrą, trikdo normalų biudžetinių įstaigų ir seniūnijų finansavimą.

Savivaldybės vadovų vardu

Meras Edgaras Pilypaitis