Lietuvių kalba English
Telefonų numeriai
KVIEČIAME PRISIDĖTI PRIE EUROPOS ATEITIES POLITIKOS FORMAVIMO
2021-09-16

2019 m. gegužę vykusiuose Europos Parlamento rinkimuose balsavo daugiau kaip 200 mln. Europos piliečių. Tai didžiausias rinkėjų aktyvumas per dvidešimt metų, kuris rodo, kad piliečiai domisi ir nori aktyviau dalyvauti Europos politikos procesuose. Europiečiai tikisi, kad Europos Sąjunga aktyviai spręs dabar kylančius ir būsimus iššūkius. Gerbdamos šiuos lūkesčius ES institucijos kartu su valstybėmis narėmis sušaukė Konferenciją dėl Europos ateities, kurioje piliečiai, ES ir valstybių narių institucijos kaip lygūs partneriai dalyvautų formuojant ES ateities darbotvarkę.

Esminis Konferencijos įrankis – skaitmeninė daugiakalbė platforma, kurioje kiekvienas ES pilietis gali dalyvauti diskusijoje dėl Europos ateities, skleisti savo idėjas, pritarti priimtiniausiems planams, organizuoti diskusijas bet kuria iš 24 oficialiųjų ES kalbų, tuo tarpu ir lietuvių.

Labai svarbus ir mūsų šalies piliečių aktyvus įsitraukimas į diskusijas dėl Europos ateities, nes tai sudarytų sąlygas jau dabar pateikti svarų indėlį į bendrąją Europos ateities viziją.

Kviečiame Šakių rajono gyventojus pasisakyti Jums rūpimais klausimais paspaudus ant šios nuorodos.

Jūsų idėjos ir pasisakymai tikrai bus skaitomi, todėl nepraleiskite progos prisidėti prie ateities politikos formavimo.