Lietuvių kalba English
Dažniausiai užduodami klausimai Svetainės struktūra Telefonų numeriai
LAISVĖ ŠVIEČIA
2024-02-23
Šiemet minimos dešimtos karo Ukrainoje metinės. Kaip prieš dvejus metus, prasidėjus žiauriai karo fazei, taip ir dabar, agresyvios karo fazės metinių dieną, Vilniuje ir visuose Lietuvos miestuose ir miesteliuose rengiama solidarumo ir vienybės akcija „Laisvė šviečia: RADAROM”. Ji yra neatskiriama akcijos „RADAROM“ dalis.
Vasario 24 d. Vilniuje, Lukiškių aikštėje, Kaune, Vienybės aikštėje, nuo 18.30 val. rengiami solidarumo renginiai, į kuriuos kviečiami miesto gyventojai ir svečiai ne tik pagerbs už savo ir mūsų laisvę tebekovojančius ukrainiečius, tačiau taip pat turės galimybę prisidėti prie visuotinės akcijos „RADAROM“. Šiemet suaukotos lėšos skiriamos saugaus kario rinkiniams įsigyti. Renginys iš Vilniaus bus tiesiogiai transliuojamas per LRT ir LRT.lt.
Šakių rajono savivaldybė, kartu su visa Lietuva, išreikšdama solidarumą ir palaikymą Ukrainai, apšvies savivaldybės pastatą bei Šakių miesto ženklą Ukrainos vėliavos spalvomis. (mėlyna ir geltona šviesa).
Vasario 24 d. kviečiame nelikti abejingais ir prisijungti prie šios visuotinės iniciatyvos 19 valandą pagerbiant už savo ir mūsų laisvę kovojančius ukrainiečius tylos minute.