Lietuvių kalba English
Telefonų numeriai
NEMOKAMAS RENGINYS GLOBĖJAMS IR ĮTĖVIAMS
2019-11-14

Lietuvos globėjų ir įvaikintojų asociacija nuo lapkričio 9 d. pradeda organizuoti nemokamus edukacinius-terapinius renginius didžiuosiuose Lietuvos miestuose, kuriais siekiama stiprinti globėjų ir įtėvių šeimas, suteikiant jiems žinių, kaip kuo sklandžiau adaptuotis prie šeimą išbalansuojančių pokyčių.

Su pokyčiais tenka susidurti ne taip jau ir retai – tenka keisti gyvenamąją vietą, vaikams – darželį ar mokyklą, deja, kartais neišvengiame ir skyrybų, artimo žmogaus netekties. Biologinių tėvų netekusiems vaikams atėjimas į naują šeimą – taip pat milžiniškas gyvenimo pokytis, kuris lydimas su sumišusiais jausmais.  Ką žmogus patiria, vykstant pokyčiams? Kaip puoselėti sužeistą saugumo jausmą?

Seminaro metu bus galima išgirsti praktinių patarimų, kaip padėti sau ir vaikui.

Renginio metu lektorė Edita Kuliavaitė skaitys pranešimą tema „Netektis ar pokyčius išgyvenanti šeima: kaip išlaikyti pusiausvyrą?". Po paskaitos vyks savitarpio pagalbos grupės susiėjimas, dalyviai galės padėti vieni kitiems, pasidalindami gerąja patirtimi. Ją moderuos psichologė Raimonda Strazdienė, konsultuojanti vaikus, paauglius ir šeimas, turinti patirties padedant įveikti iššūkius globėjų ir įtėvių šeimose. Renginio pabaigoje dalyviai turės galimybę rūpimus klausimus individualiai aptarti su psichologe.

 

REGISTRUOTIS GALIMA:

Lapkričio 16 d. Panevėžyje: www.lgia.lt/panevezys Lapkričio 23 d. Šiauliuose: www.lgia.lt/siauliai Lapkričio 30 d. Vilniuje: www.lgia.lt/vilnius Gruodžio 14 d. Klaipėdoje: www.lgia.lt/klaipeda

 

 

Socialinės paramos skyrius