Šakių rajonas Garbės piliečiai Teisinė pagalba Nuorodos Pagalbos telefonai Korupcijos prevencija Administracinės
naštos mažinimas
Teisės aktai
Lietuvių kalba English
Telefonų numeriai
Turistui Turistui Gyventojui Jaunimui Verslui Verslininkui Posėdžių kalendorius Posėdžių kalendorius
PARAMOS AKCIJA „MAŽOJ ŠIRDELĖJ – DIDELĖS IDĖJOS“
2018-08-27

Šiemet jau šeštus metus rugpjūčio mėnesį vyksta vaikų paramos akcija „Mažoj širdelėj – didelės idėjos“. Akcijos tikslas – parama sunkiai gyvenančių šeimų vaikams, kad prasidėjus mokslo metams jie į mokyklas iškeliautų aprūpinti visomis reikiamos priemonėmis.

Kviečiame savivaldybes, bendruomenes ir gyventojus prisidėti prie šios Maltos ordino pagalbos tarnybos (maltiečių) organizuojamos akcijos.

Paramos akcijos laikas pasirinktas specialiai prieš mokslo metus, kad vaikai iš socialinės rizikos šeimų, daugiavaikių šeimų, našlaičiai ir neįgalieji, gyvenantys specialiuose namuose, taip pat maltiečių vaikų dienos centrų auklėtiniai Rugsėjo 1-ąją mokslo metus pasitiktų pilnomis kuprinėmis, nepatirtų bendraamžių patyčių ir galėtų oriai kibti į mokslus.

Vaikams reikalingi: sąsiuviniai, rašymo priemonės (parkeriai, kapsulės), ugdymo priemonės (flomasteriai, spalvoti pieštukai, guašas, akvarelė, teptukai, spalvotas popierius, žirklės, klijai, plastilinas, modelinas), kuprinės, lauko ir stalo žaidimai, sportinis inventorius, knygos ir spalvinimo knygelės. Taip pat mokinukai labai prašo padovanoti sportinės aprangos ir avalynės (gali būti ne nauja, tačiau švari ir dar miela nešioti).

Šios akcijos metu maltiečiai tikisi surinkti lėšų ir visiems metams pasirūpinti maltiečių vaikų dienos centrus lankančių vaikų maitinimu.

 Akcijoje dalyvauti galima tokiais būdais: 

·        pastatyti dėžę su akcijos informacija matomoje vietoje ir rinkti mokyklines priemones

(Surinkus dėžę dėl jos pristatymo kreiptis kontaktiniu asmeniu: Rasa Stukienė, tel.: +370 613 17949 arba info@maltieciai.lt)  

  • pervesti lėšas į sąskaitą a. s. LT294010051003992200

·        siųsti SMS žinutę numeriu 1405, įrašius tekstą 1313. SMS žinutės kaina 2 Eur.

 DĖŽĖ SU AKCIJOS INFORMACIJA PASTATYTA SAVIVALDYBĖS 2 AUKŠTE (greta spausdintuvo)

Ačiū už Jūsų gerumą...