Šakių rajonas Garbės piliečiai Teisinė pagalba Nuorodos Pagalbos telefonai Korupcijos prevencija Administracinės
naštos mažinimas
Teisės aktai
Lietuvių kalba English
Telefonų numeriai
Turistui Turistui Gyventojui Jaunimui Verslui Verslininkui Posėdžių kalendorius Posėdžių kalendorius
PRADEDAMAS ĮGYVENDINTI ES FINANSUOJAMAS PROJEKTAS „PRIEMONIŲ, GERINANČIŲ AMBULATORINIŲ SVEIKATOS PRIEŽIŪROS PASLAUGŲ PRIEINAMUMĄ TUBERKULIOZE SERGANTIEMS ASMENIMS, ĮGYVENDINIMAS ŠAKIŲ RAJONE“
2018-09-24

Šakių rajono savivaldybės administracija pradeda įgyvendinti dar vieną Europos Sąjungos finansuojamą  projektą – pasirašyta finansavimo sutartis su VšĮ „Europos socialinio fondo agentūra“ projektui „Priemonių, gerinančių ambulatorinių sveikatos priežiūros paslaugų prieinamumą tuberkulioze sergantiems asmenims, įgyvendinimas Šakių rajone“.

Projekto metu siekiama sumažinti Šakių rajono gyventojų sergamumą ir mirtingumą nuo tuberkuliozės, tikimasi išvengti atsparių vaistams tuberkuliozės mikobakterijų atsiradimo ir plitimo. Šakių rajono savivaldybėje  kasmet registruojami nauji tuberkuliozės atvejai. Sergamumas tuberkulioze yra aktuali problema ir nepakankamai skiriant dėmesio šios ligos gydymui bei skiriant papildomas priemones, kurios skatintų sergančiuosius gydytis, ligos plitimą sunku suvaldyti. Projekto metu planuojama, kad ne mažiau kaip 38 tuberkulioze sergantiems pacientams bus suteiktos socialinės paramos priemonės (maisto talonai) tuberkuliozės ambulatorinio gydymo metu. Planuojama projekto įgyvendinimo laikotarpiu išdalinti 1664 maisto talonus, skirtus maisto produktams (pirmaisiais ir antraisiais projekto metais po 676, trečiaisiais – 312). Projekte taip pat numatytas ir ligonių lankymas namuose. Planuojama, kad projekto metu bus nuvažiuota 11625 km (pirmaisiais ir antraisiais projekto įgyvendinimo metais bus nuvažiuota 4680 km, trečiais – 2265).

Projekto vertė –15 906,00 Eur, ES parama – 14 712,00 Eur, Savivaldybės prisidėjimas –1 194,00 Eur. 

Dėl detalesnės informacijos prašome kreiptis į Ūkio, architektūros ir investicijų skyriaus projektų koordinatorę Miglę Kriaučiūnienę, tel. (8 345) 60759.