Šakių rajonas Garbės piliečiai Teisinė pagalba Nuorodos Pagalbos telefonai Korupcijos prevencija Administracinės
naštos mažinimas
Teisės aktai
Lietuvių kalba English
Telefonų numeriai Senoji svetainė
Turistui Turistui Gyventojui Jaunimui Verslui Verslininkui Posėdžių kalendorius Posėdžių kalendorius
PRANEŠIMAS APIE IŠMOKAS
2018-12-10

Rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyrius informuoja, kad nuo 2019 m. sausio 1 d. šalpos išmokas, transporto išlaidų kompensacijas (toliau – išmokos)  ir lengvojo automobilio įsigijimo ir jo techninio pritaikymo išlaidų kompensacijas skirs ir mokės Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos teritoriniai skyriai (toliau – Sodros teritoriniai skyriai). Sodros teritoriniai skyriai visą išmokų mokėjimui nuo 2019 m. sausio 1 d. reikalingą informaciją gaus tiesiai iš rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus ir išmokų mokėjimą pratęs be atskiro kreipimosi ar prašymo. Išmokos 2019 m. sausio mėn. gausite tokiu pat būdu (per pašto skyrių ar į asmeninę sąskaitą banke) kaip ir iki šiol.

Norėdami pakeisti išmokos mokėjimo būdą (gauti išmoką ne pašte o banke, pervesti į kitą asmeninę sąskaitą banke ir pan.), pranešti apie aplinkybes, turinčias įtakos išmokų mokėjimui, ar pateikti prašymą atnaujinti sustabdytos išmokos mokėjimą, nuo 2019 m. sausio 1 d. turėsite kreiptis į Sodros teritorinį skyrių arba per Sodros elektroninę gyventojų aptarnavimo sistemą EGAS adresu http://gyventojai.sodra.lt. Informacija išmokų klausimais nuo 2019 m. sausio 1 d. taip pat bus teikiama ir bendruoju Sodros informacijos centro telefonu – 1883.

Tikslines kompensacijas (slaugos ir priežiūros (pagalbos) išlaidų tikslinės kompensacijos) skirs ir mokės rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyrius.

 

                                                                 Daiva Pilypaitytė, Socialinės paramos skyriaus vyriausioji specialistė

                                                                 Edita Macevičiūtė - Orentienė, Socialinės paramos skyriaus socialinė darbuotoja