Lietuvių kalba English
Telefonų numeriai
ŠAKIŲ RAJONO GYVENTOJŲ DĖMESIUI
2020-05-20

Nuo 2020 m. gegužės 25 d. atnaujinamas interesantų aptarnavimas Migracijos departamento prie Lietuvos Respublikos VRM Marijampolės skyriaus Šakių padalinyje, esančiame Šaulių g. 4, Šakių mieste.

INFORMUOJAME, kad:

    1.NORĖDAMI GAUTI/PASIKEISTI pasą ar asmens tapatybės kortelę vizitą užsiregistruokite iš anksto internetu www.migracija.lt → Vizito rezervacija → Vizito tipas - Pasas, asmens tapatybės kortelė – prašymo pateikimas → Padalinys – Šakiai, Šaulių g. 4 → Pasirinkite norimą vizito datą ir laiką → Užpildykite anketinius duomenis (vardas, pavardė, gimimo data, telefono nr., elektroninis paštas, pageidaujama paslaugos suteikimo kalba) → Uždėkite varnelę ant nuorodos „Aš ne robotas“ ir atlikite nurodytus veiksmus → Rezervuoti →Gavę pranešimą į nurodytą elektroninį paštą patvirtinkite rezervaciją → atvykite į pasirinktą Migracijos departamento padalinį savo rezervuoto vizito laiku.

  1. NORĖDAMI ATSIIMTI JAU PAGAMINTĄ ASMENS DOKUMENTĄ informaciją apie asmens dokumento pagaminimą galite rasti www.migracija.lt → Noriu peržiūrėti informaciją apie turimus arba gaminamus dokumentus → Gaminamų dokumentų paieška. Vengiant laukimo eilėje, atsiimant pagamintus asmens dokumentus, Migracijos departamentas siūlo vizitą užsiregistruoti iš anksto www.migracija.lt → Vizito rezervacija → Vizito tipas - Pasas, asmens tapatybės kortelė – atsiėmimas → Padalinys – Šakiai, Šaulių g. 4 ir atvykti savo rezervuoto vizito laiku.

Taip pat SIŪLOME PASINAUDOTI Viešųjų paslaugų, susijusių su asmens ir kitų dokumentų išdavimu, konsultavimu, teikimo Lietuvos Respublikos piliečiams informacinės sistemos (EPIS) paslaugų portale teikiama paslauga – priminimas apie dokumento galiojimo pabaigą. Paslaugą galima užsisakyti www.migracija.lt → Noriu gauti informaciją apie dokumento galiojimo pabaigą → Prisijungimas → Gyventojas (prisijungiame per elektroninę bankininkystę arba su elektronine atpažinimo priemone) → Elektroniniai valdžios vartai → Patvirtinti → Asmens dokumentai → Peržiūrėti dokumentą → Pranešti apie dokumento galiojimo pabaigą → Gauti pranešimą → Užsisakyti."

 Aušra Mockevičiūtė, Šakių rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus vyresnioji tyrėja