Šakių rajonas Garbės piliečiai Teisinė pagalba Nuorodos Pagalbos telefonai Korupcijos prevencija Administracinės
naštos mažinimas
Teisės aktai
Lietuvių kalba English
Telefonų numeriai
Turistui Turistui Gyventojui Jaunimui Verslui Verslininkui Posėdžių kalendorius Posėdžių kalendorius
ŠAKIŲ RAJONO ŠEIMŲ TARYBOS KREIPIMASIS
2018-11-26

                                                                             Šakių rajono šeimų tarybos

                                                                                       Kreipimasis

 Šiuo metu pradėjus reformuoti vaikų teisėmis turinčias pasirūpinti tarnybas išryškėjo, kad sistema nėra visiškai pasiruošusi vykdyti  pagalbos vaikui ir šeimai uždavinius. Vaikų prievartinio atskyrimo nuo šeimos rezultatas – kai tiek vaikui, tiek suaugusiems šeimos nariams tenka išgyventi didžiules psichologines traumas, atlaikyti streso ir atskyrimo nežinomybės sukeltas pasekmes dažnai veda į dar didesnę krizę šeimoje.

  Šakių rajono savivaldybės šeimų taryba, įvertindama susiklosčiusią situaciją bei rezonansinių atvejų nušvietimo žiniasklaidoje poveikį visuomenės nuomonei,  kreipiamės į jus, Šakių rajone gyvenančias šeimas. Kviečiame nepasiduoti baimei dėl savo vaikų likimų ir neabejoti dėl jų teisės gyventi savo tėvų šeimoje viršenybės. Mes atsakingai teigiame jog bet kokie atsakingų tarnybų prievartiniai veiksmai šeimų atžvilgiu turi būti pagrįsti realios grėsmės konstatavimu, o ne ,,pranešimais". Dėsime pastangas, kad šeimoms būtų teikiamos tokios socialinės paslaugos bei kita pagalba ir būtų išvengta kraštutinės vaiko atskyrimo nuo tėvų priemonės taikymo suklydusiems.

  Įvykus galimai nepagrįstos prievartos prieš šeimą atvejui, raginame kuo skubiau kreiptis į mus, Šakių rajono šeimų tarybą. Mes esame tam, kad apgintume jūsų teises.

 Kontaktiniai asmenys:

Dinara Gudaitienė, tel. 8 698 13079  el.p.dinara.gudaitiene@gmail.com

Vaidas Balčiūnas, tel.8 613 87513  el. p.vbalciunasv@gmai.com