Lietuvių kalba English
Telefonų numeriai
SENJORŲ DĖMESIUI
2020-03-26

                                                                                            KARANTINO METU!

                                       Šakių rajono savivaldybės administracija prašo Jūsų, mielieji senjorai, atkreipti dėmesį į šias rekomendacijas ir kaip įmanoma griežčiau jų laikytis.

                 Esant koronaviruso (COVID-19) paplitimo grėsmei norime užtikrinti Jūsų ir kitų saugumą, todėl labai prašome:

  1. Likite namuose ir jeigu galite nesilankykite maisto prekių parduotuvėse, turguose, bažnyčiose, gydymo įstaigose ir kitose viešose vietose.
  2. Kreipkitės pagalbos į kaimynus, giminaičius, draugus, kad padėtų Jums apsirūpinti būtiniausiomis maisto ir kitomis priemonėmis, sumokėti mokesčius ir už Jus pasirūpinti kitais svarbiais reikalais.
  3. Kreipkitės į gydytoją telefonu, su juo aptarsite Jūsų galimybę išsirašyti vaistų, jeigu baigėsi senieji, pasikonsultuoti dėl Jūsų ligos ir pan.
  4. Stenkitės išvengti kontakto su vaikais, jie gali persirgti labai lengva koronaviruso forma, o Jums tai didžiulė rizika, todėl nerekomenduojama prižiūrėti anūkų ar kitų mažų vaikų.
  5. Išėję pasivaikščioti į lauką, venkite kontakto, išlaikykite saugų atstumą, bent per porą metrų nuo šalia esančio žmogaus.
  6. Dažnai vėdinkite patalpas ir reguliariai plaukite rankas muilu, jeigu turite galimybę, dezinfekuokite namų patalpas, ypač dažnai liečiamus paviršius kaip, pavyzdžiui, rankenas.

                 Jeigu norite pasikalbėti ar jaučiatės vieniši, paskambinkite telefonu į „Sidabrinę liniją“, kur savanoriai su Jumis pasikalbės bei padės surasti bendramintį pokalbiams telefonu. Skambinkite nemokamu telefono numeriu 8 800 800 20. Linija veikia darbo dienomis 8:00-20:00 val.

                 Šakių rajono Socialinių paslaugų centras organizuoja namuose izoliuotiems asmenims reikiamą socialinę pagalbą ir aprūpinimą maistu bei kitomis būtiniausiomis priemonėmis. Dėl pagalbos kreipkitės į Vilmą Bielskienę tel. (8 345) 52294, mob. 8 659 59420.