Lietuvių kalba English
Telefonų numeriai
STARTAVO VIRTUALI PARDUOTUVĖ e-gulbele.lt
2020-04-06

Uždaroji akcinė bendrovei GULBELĖ žengė dar vieną žingsnį įrodydama savo socialinę atsakomybę: startavo virtuali parduotuvė e-gulbele.lt, kur galima įsigyti maisto produktų neišeinant iš namų. Darbo dienomis nuo 9 iki 16 val. užsakymą galima pateikti ir telefonu +370 620 14279, o atsiskaityti mokėjimo kortele, kai jau gausite prekes. Prekių galima pirkti už ne mažiau kaip 10 Eur, o už 25 Eur ir daugiau jau ir atvežimas nekainuoja. Užsisakius prekes į jūsų kiemą atveš kurjeris su termo-automobiliu ir paliks prekes prie įėjimo arba duos apmokėti dezinfekuotu bankiniu terminalu.

Remonto darbai nestoja ir karantino metu, jei dirbama po vieną, tad puiki proga pabaigti nebaigtus darbus namie, tad GULBELĖS PREKYBOS vadybininkai nemokamai konsultuoja telefonu 8 613 61 041, gali surinkti visą užsakymą ir pristatyti prekes iki durų arba pasiūlyti atsiimti kieme sutartu laiku.

Rajono savivaldybės meras Edgaras Pilypaitis dėkoja už puikią iniciatyvą GULBELEI. Taip pat padėka ir baldų įmonei „Lauksva“, kuri būsimiems e-parduotuvės klientams padovanojo net 100 apsauginių veido kaukių. 

http://e-gulbele.lt/

Edgaras Pilypaitis nuotrauka.